KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
15
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Suzanne Vega

5 lipca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Wiesława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"nastrojowo, klimatycznie, kameralnie:)"
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Głos Susan jak zawsze charakterystyczny, czysty i klimatyczny. Szkoda, że te nowe utwory już nie budzą takich emocji. Chociaż " I Never Wear White" to może być dobry kierunek..."
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Wspaniała i cudowna artystka:)"
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert. Inteligentne teksty, inteligentne wprowadzenia, inteligentne żarty. Tak jak lubię NYC tak Suzanne Vega jest prawdziwą egzemplifikacją swojego miasta. Sala Jordanki ok"
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Alina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zuzanna Vega to artystka o niezwykle oryginalnym głosie i skromnej wręcz minimalistycznej ekspresji - we współczesnym świecie gdy hałas i show za wszelką cenę wypierają często jakość muzyki - jest ona cennym i potrzebnym przypomnieniem tego, co w muzyce jest naprawdę ważne. "
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Suzanne Vega - nie zawiodłem się, choć występ mógłby być ciut dłuższy. Sala w Toruniu Jordanki = ogólnie OK, miejsca raczej wygodne, widok na scenę dobry. Nagłośnienie - za bardzo wyeksponowany bas gitary zagłuszał czasami zanadto Suzanne. "
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Maizga, majstersztyk. Poezja, humor, melancholia. Dwójka muzyków na scenie, i wystarczy... Piękne.. "
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super. Klimatyczny koncert i atmosfera .Wspaniała widownia. Urok pięknej sali koncertowej w sam raz na takie wydarzenie .Otula artystę ułatwia skupienie i odbiór widzowi . Gratuluję tej inwestycji. Byłam tu na drugim koncercie. Polecam artystkę i miejsce. "
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Felicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Drugi raz byłam na koncercie Sussane Vega. Mile spędzony czas w nowym miejscu. Wszystko: koncert, miejce zasługuje na 5 gwiazdek...."
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było super, nagłosnienie bardzo dobre .Humory dopisywały, piękne otoczenie"
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Suzanne Vega to niesamowita artystka, nagłośnienie super. Można było usłyszeć każde słowo wyśpiewane ze sceny. Pierwszy raz byłam w Maneżu świetne miejsce. "
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Cezary oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W Maneżu na koncercie byłem pierwszy raz i było SUPER. Koncert na oceniam 10 na 10. Suzanne zadziwia, jakby czas nie miał wpływu na jej głos i przekazywane emocje. Sala pod względem nagłośnienia i oświetlenia - bomba. Koncert w tym miejscu na prawdę warty polecenia. Będę śledził kolejne wydarzenia bo był to mój pierwszy koncert tam i na pewno nie ostatni. Gratulacje dla organizatorów."
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały, kameralny koncert. Suzanne Vega udowodniła, że jest mistrzynią ballad. Ciepły klimat Starego Maneżu. A gitarzysta towarzyszący wręcz rewelacyjny. Sam jeden grał, a słychać było cały zespół"
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert świetny, ale to była przecież Susan Vega ;) W dodatku towarzyszący jej gitarzysta grał rewelacyjnie - REWELACYJNIE! W sali bardzo dobra akustyka, ale nieco kiepska klimatyzacja, ale na szczęście odczuliśmy to dopiero pod koniec. "
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Co tu komentowac wystep gwiazdy. Rewelacja. Stary Manez tez jest świetnym miejscem. Bardzo udany wieczor. Uwagi: 1. Jedzenie i picie na widowni niepotrzebne 2. Widzowie pomimo znakow filmuja, glosno rozmawiają, razacy brak ogłady, szkoda bo trudno sie skupic. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno