KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
średnia ocena to: 4.33 / 5
6
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Taneczna Podróż Dookoła Świata

2 czerwca 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mojemu synkowi bardzo podobało się przedstawienie. Dynamiczne, ciekawe, piękne stroje. Ciekawy pomysł na spektakl dla dzieci małych i starszych. Jedyny minus dla teatru, to fakt, że dzieci dobrze nie widzą, gdyż miejsca są ustawione na jednej, równej powierzchni i osoby, które siedzą przed dziećmi zasłaniają im widok sceny. W przypadku mniejszych dzieci, nie pomagają nawet poduszki."
18 stycznia 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Mirka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl bardzo udany, ale mam dwie uwagi. Po pierwsze na początku przedstawienia gaśnie światło i w KOMPLETNYCH CIEMNOŚCIACH damski głos instruuje dzieci, jak powinny się zachować. Są dzieciaki, zwłaszcza te młodsze, które boją się ciemności. Pozostawienie kilku światełek na pewno nie wpłynęłoby na poziom skupienia dzieci. Po drugie, w trakcie podróży samolotem padają nazwy odwiedzanych krajów, ale NIE MA NAZW POKAZYWANYCH TAŃCÓW!. A przecież tego chcemy nauczyć dzieci. A poza tym ok:)"
1 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Grazyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uwielbiam takie przedstawienia , muzyka , taniec , śpiew.Fajnie by było gdyby ktos Super impreza, więcej takich muzycznych przedstawień dla dzieci "
9 kwietnia 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl był super!!!!!! Pod koniec mogli by jednak pokazać, że już wrócili i rozmawiają na temat tej ekscytującej podróży. Mówili by o tym, że każdy taniec jest dla każdego ważny."
7 kwietnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udane przedstawienie dla dzieci, ciekawa realizacja podróży dookoła świata i wielka frajda dla dziecięcego ucha i oka. Polecam widzom od 6 do 10 lat, warto zobaczyć !"
7 kwietnia 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Marzena i Zuzia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bawiłyśmy się dobrze ja i moja 6 letnia wnuczka , sympatycznie spędzona godzina , przedstawienie podobało się nam i polecamy."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno