KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.56</b> na 5
średnia ocena to: 4.56 / 5
9
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Tribute To Tadeusz Nalepa

30 listopada 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wybraliśmy się na koncert moim chłopakiem, jesteśmy młodymi ludźmi, 1993. Oby więcej takich występów. Kapela rewelacyjnie prezentuje się na scenie, idealnie odzwierciedla twórczość Tadeusza Nalepy, jedyny minus koncertu to usterki techniczne i długi czas ich naprawiania. Za koncert dajemy 5 gwiazdek, jednak całość oceniamy na 4. AVE NALEPA"
30 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Helena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonały koncert dla mnie i córki przyjaciółki, która urodziła się dopiero w 1982 roku. Niestety wokalista powinien poprawić dykcję, poniewaś zbyt często ostatnie dwie-trzy sylaby nie były wyraźne lub nie było ich słychać, ponieważ opuszczał głowę i nie trafiały już do mikrofonu. To jedyne nasze zastrzeżenie. Poza tym było super."
28 listopada 2016
Ocena: 3 na 5

pl
ANNA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany choć z małymi usterkami technicznymi. Nie zadziałał główny mikrofon i akustyk musiał się bardzo nabiegać żeby koncert uratować. Ostatecznie po 15 min. wszystko działało. Miło posłuchać i powspominać dawne przeboje Tadeusza Nalepy. Zespół bardzo dobry a główny wykonawca sympatycznie nawiązał kontakt z publicznością. Ogólnie polecam choć mogłoby być trochę więcej utworów bo koncert trwał zaledwie 1 h z kawałkiem."
28 listopada 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Marcin wymiatał na "wiośle" jak za dobrych czasów Nalepy. Kapela ,widać że się rozumie i lubi, a "problemy techniczne" nie wybiły ich z rytmu... Szkoda tylko ,że taki krótki koncert."
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Jaremi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeżeli komuś nie trzeba wyjaśniać pojęcia NALEPA to polecam.. fajnie grają chłopaki i przy okazji kłopotów ze sprzętem pokazują że potrafią się dobrze bawić. To był dobrze spędzony czas."
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Melodie i słowa chwytają za serce i przywołują czasy młodości. Stąd tyle starszych osób na widowni. Solista świetny. Więcej takich koncertów i oby też były w podobnej cenie. "
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo sympatyczny występ. Utwory zagrane rewelacyjnie, bez zbędnych ulepszeń, piękne solówki. Polecam,obowiązkowo dla każdego fana Tadeusza Nalepy!"
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny, tak jakbym słuchał Tadeusza Nalepę. Tak Trzymaj więcej takich projektów"
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup odbył się poprawnie"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno