KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.04</b> na 5
średnia ocena to: 4.04 / 5
25
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Viva Italia! - Włoskie widowisko muzyczne

4 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Średnia impreza ,stracony czas ;("
3 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zupełnie nieadekwatna cena do widowiska . Widowisko dla klientów sanatorii za 20zł.Zła akustyka , na niskim poziomie prowadzenie imprezy .Stanowczo nie polecam ."
2 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Krótki koncert,akustyka fatalna,totalna porażka,cena biletu wygorowana"
2 grudnia 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej. Koncert spóźniony, pokaz slajdów zdecydowanie nie docenił uroków Włoch, brakowało jakiejś profesjonalnej pary tanecznej. Repertuar dobrany bardzo dobrze, wokal na dobrym poziomie, polski wokalista - świetny. Dla niego szczególne wyrazy uznania. "
25 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wielkie rozczarowanie, jeden włoski( ? ) wokalista i gdzie ci zapowiadani tancerze?"
24 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Krótki koncert. Opóźnienie występu. Zbyt wysoka cena biletu. Słaba sceneria. Pokaz slajdów jak w szkole, nie na koncercie. Słaby repertuar.Wokalne umiejętności artystów bardzo dobre."
18 listopada 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Chciałbym wszystkich przestrzec przed tym czymś.Impreza w obiekcie pięknym ale ze złą akustyką.Ale nawet akustyka by nie pomogła. Chałtura w najlepszym wydaniu.Jestem zażenowany poziomem i dziwię się ,że "Kup bilecik" w tym uczestniczy.Wstyd mi przed znajomymi ,których zaprosiłem. Będę żądał zwrotu wydanych pieniędzy. I rada dla artystów -próbujcie może w kuchni włoskiej z wyjątkiem polskiego wokalisty.DRAMAT"
6 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zbyt krótko, bilety drogie jak na godzinę koncertu który i tak się odbył z opóźnieniem. Złe nagłośnienie sali,to nie to co się spodziewałam :( "
30 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"szybko ,sprawnie .... załatwione !! Bardzo dziękuje."
30 października 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Darosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Za te pieniądze to miałem nadzieję ze artyści bardziej się postarają a zakończenie koncertu to porażka nie polecam."
30 października 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cena nie adekwatna do zaprezentowanego poziomu artystycznego i do czasu trwania (tylko 1 godz.). Udział tylko jednego (mimo włoskiego pochodzenia) wokalisty to stanowczo za mało. Samo widowisko na co najwyżej średnim poziomie. Jestem nieco zawiedziony. "
12 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna, wesoła impreza "na luzie", dobra muzyka, swobodni prowadzący, gromki śpiew, polecam wszystkim zapracowanym miłośnikom włoskiej estradowej muzyki na wyluzowanie"
1 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ładne piosenki, ciepła atmosfera. Fajny, relaksujący koncert, chociaż "widowisko" to za duże słowo w kontekście tego wydarzenia muzycznego."
30 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękna muzyka w pięknym miejscu"
28 listopada 2016
Ocena: 3 na 5

pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podzielam opinię Anny i Karoliny"
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"pozytywne wrażenie,wspaniała orkiestra,fantastyczna atmosfera stworzona przez wokalistów a widownia jedna wielka włoska rodzina, super"
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cena nie adekwatna do poziomu artystycznego! widowisko oceniam na średnim poziomie głównie ze względu na wykonawców. "
25 listopada 2016
Ocena: 3 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Potwierdzam poniższy komentarz - dotyczący widowiska w krakowskiej Filharmonii. Obsługa dźwięku - tragedia. Konferansjerzy - tragedia. Tenorzy i orkiestra - super ... choć za mało... Piosenki jak to włoskie piosenki - piękne. Nawet fakt, iż widowisko odbyło się w Filharmonii Krakowskiej w moim mniemaniu nie był w stanie podnieść rangi tego wydarzenia. Wg mnie nie było to widowisko godne takiego miejsca. I ostatnia informacja : koncert nie trwał nawet 90 minut..."
25 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"nie było tancerzy, orkiestra zagłuszała solistów , konferansjerzy to porażka mówili bardzo niewyraźnie i nie nawiązali kontaktu z widownią , piosenki poprawnie wykonane mnie najbardziej podobało się wykonanie 3 solistów"
23 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety zamowilam dla rodzicow w prezencie i moge powiedziec tylko, ze wrocili z koncertu zadowoleni i w dobrych humorach :) Podobno bardzo ladne bylo wykonanie piosenki Czeslawa Niemena "dziwny jest ten swiat" . jeden minus ktory ja zauwazylam to , ze w opisie zdarzenia bylo, ze beda tancerze a podobno ich brakowalo."
22 listopada 2016
Ocena: 3 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W sumie raczej ładny,udany koncert.Moje zastrzeżenia budziła jedynie irytująca miejscami konferasjerka piosenkarzy,którzy usiłowali nawiązać kontakt z widownią.Niestety ich dowcipy były bez polotu.Zamiast nich raczej widziałbym udział dodatkowej piosenkarki lub pary tancerzy.Ale ogólnie jestem zadowolony."
22 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogólnie dosyć ciekawie.nawet podobało mi się.zgadzam się z poprzedniczką,że w miejsce niektórych żartów mogły być piosenki.ale generalnie może być.powinno być więcej tego typu występów i podobnych atrakcji oraz wydarzeń"
20 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ładne piosenki włoskie, tancerzy brak, nowoczesne wizualizacje czyli zwykle telebimy, nazywanie tego wydarzenia "żywiołowym i porywającym spektaklem" jest zwyczajnie przesadzone!! to po prostu występ gdzie dwoch piosenkarzy wloskich odspiewalo kilka hitow "
19 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ruta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogólne wrażenie pozytywne.Obaj wokaliści i orkiestra stworzyli sympatyczną atmosferę i muzycznie zaprezentowali bardzo przyzwoity poziom. Thomas Grotto dodatkowo popisał się jako showman wdziękiem i świetną kondycją."
19 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Były plusy i minusy. Orkiestra wspaniała, dobre wykonanie utworów. Próby rozbawiania i żarty -tragiczne !!!, dziecinne i bez polotu !! "to bez sensu gadanie na scenie, zabrało atmosferę pięknych włoskich piosenek. Szkoda, bo z tak wspaniałą orkiestrą i dobrym śpiewem można było zrobić prawdziwe show !!! Brakowało w tle małego "chórku", reżyseria widowiska na dwóję !!! Teresa "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno