KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>3</b> na 5
średnia ocena to: 3 / 5
7
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Między góralszczyzna a klasyką - Koncert Kolęd

30 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety, totalna porażka.Koncert reklamowano jako wspólne śpiewanie kolęd - nic bardziej mylnego.Brak nagłośnienia, kiepska muzyka,ludzie opuszczali kościół w trakcie koncertu - a szkoda,bo mogło być tak miło.Żal poświęconego czasu"
30 grudnia 2016
Ocena: 1 na 5

pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sama muzyka - może być, choć słyszałem ciekawsze. Organista fatalny, na poziomie szkoły podstawowej. Organizacja koszmarna, a włąściwie zupełny brak. Nikt nie przedstawił wykonawców, sami też się nie przedstawili.Na dudach jeden utwór. Świerzość- brak, magia - żadna, emocje - bardzo negatywne. Bilety - koszmarnie drogie. Więcej nigdy takich koncertów."
30 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Franciszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wielka porażka.Wielki zawód."
27 grudnia 2016
Ocena: 1 na 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zaprosiłam na ten koncert moją rodzinę ... było mi wstyd za taki prezent . Totalne zero . Koncert trwał godzinkę . Brak profesjonalizmu , tylko czekaliśmy końca . Wiele ludzi wyszło ! Na koniec kłótnie o zwrot biletów . Nie polecam , szkoda pieniędzy . Bilety bardzo drogie . To był najgorszy prezent dla mojej rodziny !!! "
27 grudnia 2016
Ocena: 2 na 5

pl
Aniela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert nie wart tych pieniędzy!.Przynajmniej we Wrocławiu było bardzo zimno w kościele, kwatret swoje odegrał, organista wirtuoz tak grał, że nie mozna było razem z nim śpiewać. Jedynymi, którzy coś pokazali to byli górale, którzy zahcęcali nas do śpiewania. Na koniec (koncert był nieco krótki) wszyscy zmyli się szybko, tylko jeden z górali pożegnał się z nami . O tzw. bisie nie było mowy. Szczerze?- spodziewaliśmy się naprawdę czegoś ciekawszego."
26 grudnia 2016
Ocena: 2 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam koncert był miły ale nie porywający. Miejsce wydarzenia nadało klimat. Przygotowanie fatalne. Godzina rozpoczęcia przesunięta o 45 min bo nie dograno czasu zakończenia mszy z rozpoczęciem koncertu."
26 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyka bardzo mi się podobała, minus za organizację - nie było widać muzyków z dalszych rzędów, 30 minutowe opóźnienie występu."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno