KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
4
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Cugowscy z Mazowszem

13 lutego 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo polecam. Połączenie tradycji wypracowanej przez Mazowsze, piękna aranżacja i rodzina Cugowskich, to wszystko dało rewelacyjny efekt. Uczta dla oka i ucha."
13 lutego 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"BARDZO CIEKAWE PRZEDSIEWZIECIE, GRATULUJE POMYSŁU , ŁACZY POKOLENIA I ROZNE STYLE, DLA MNIE REWELACJA PANOWIE CUGOWSCY JAK ZWYKLE GENIALNI A PRZY OKAZJI MIALAM OKAZJE POPATRZEC NA ZESPOL MAZOWSZE KTOREGO JESZCZE NIE WIDZIALAM A JEST TO JAKBY NIE PATRZEC KAWALEK NASZEJ KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO."
12 lutego 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Roman oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne wydarzenie artystyczne, zespół Mazowsze jak zwykle na wysokim poziomie, Cugowscy wspaniali, Furman w wykonaniu Krzysztofa arcydzieło."
12 lutego 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był bardzo piękny. Podziękowania dla wszystkich osób, którzy przyczynili się do tego wydarzenia. Połączenie trzech pięknych rockowych głosów i zespołu Mazowsze przeszło moje oczekiwania. Występy zespołu Mazowsze jak i Piotra, Wojciecha i Krzysztofa Cugowskich przy współpracy z orkiestrą to jest nie do opisania to trzeba zobaczyć. Jeśli będzie okazja powtórzyć takie wydarzenie i przyjdę oraz polecę innym bo warto."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno