KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>2.8</b> na 5
średnia ocena to: 2.8 / 5
5
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Pierwszy do raju

14 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Spektakl poruszający sprawy życia codziennego, w zabawny sposób krytykujący polskie obyczaje i zachowania społeczne. Lekki i przyjemny w oglądaniu.Polecam.""
11 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo słabe przedstawienie. Nie po to chodzę do teatru, żeby słuchać o polityce. Nowak zamiast spektaklu zrobił kabaret, a chyba nie o to chodziło."
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl bardzo zabawny, lekki i przyjemny. Polecam."
11 grudnia 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rozczarowani, bardzo słaba sztuka. Nie za śmieszna, nie za mądra, bez morału, na końcu okazuje się , że bez sensu wysłuchujemy dialogu 3 aktorów , bez morału."
11 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zgodnie z recenzjami oczekiwałam pełnej humoru i dobrze zagranej sztuki zaś zastałam kabaret III kategorii. Dialogi wymuszone, pełne wulgaryzmów. Przedstawienie ciągnęło się w nieskończoność bez widocznej puenty. Postacie były mdłe, o Świętym Pawle lepiej nie wspominać."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno