KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>3.55</b> na 5
średnia ocena to: 3.55 / 5
20
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Muzyczny Życiorys Franka Sinatry

10 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety bez rewelacji. Mimo wspaniałego wokalu obojga artystów, brak konferansjera prowadzącego po drodze artystycznej tytułowego artysty sprawił, że czułam brak jakiegoś ogniwa tworzącego całość. Koncert krótki, bez przygotowanych piosenek na bis. "
10 września 2018
Ocena: 2 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert polecany dla osób bez oczekiwań. Muzycznie i wokalnie poprawnie. Brak osoby prowadzącej, nie ma żadnej interakcji pomiędzy zespołem a publicznością. Ciężko było uzyskać jakąkolwiek cenną informację na temat życia Sinatry, wszystkie anegdoty były na marnym poziomie. Cena nie jest adekwatna do zaproponowanego widowiska. Nie polecam, szkoda czasu."
10 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert muzycznie bardzo dobry, konferansjerka pozostawia wiele do życzenia...Mimo wszystko, warto spędzić miły wieczór z największymi przebojami Franka Sinatry w wykonaniu profesjonalistów :-) "
10 września 2018
Ocena: 1 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był za krótki, minęła jedna godzina i zaczęli się kłaniać, wtedy wszyscy widzowie się bardzo zdziwili, że to już koniec. Zaśpiewali jeden bis i koniec. W sumie koncert trwał 70 minut. Brakowało prowadzącego koncert czy jakiegokolwiek komentarza, programu. Orkiestra jakby zaspana. Jedynie saksofonista się starał. Głosy nie pasowały zupełnie do repertuaru Franka. Nie polecam koncertu, zwłaszcza za taką cenę. "
10 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Wiesława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert 8 września 2018 r. we Wrocławiu żałosny, nabieranie widzów. Wstyd objeżdżać kraj z taką chałturą. Nie było ani polskiego, ani włoskiego tenora, a więc zapowiadanych wspaniałych arii!! Repertuar okrojony, nie wykonano wymienionych w repertuarze standardów. Wokalistka poniżej krytyki, absolutnie nie nadaję się, niech śpiewa tylko New York, New York i to w duecie! Doskonały wokalista i dobry kwartet smyczkowy. Całość trwała tylko godzinę! Zdecydowanie odradzam - szkoda czasu i pieniędzy. "
9 września 2018
Ocena: 1 na 5

pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza została przełożona z maja na wrzesień. Program został znacznie okrojony, wielu znanych utworów wymienionych w programie w internecie po prostu nie było. Brak konferansjera, wykonawcy nieznani i nie przedstawieni. Brak programu choćby na afiszu. Zdjęcia wyświetlane jako tło: parę tylko, ciągle te same. Ogólnie: pomimo kilku jasnych punktów, słaba, żenująca chałtura. W dodatku droga! Odradzam!"
9 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super wykonawcy! Spędziłam cudowny wieczór !"
9 września 2018
Ocena: 1 na 5

pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mi osobiście czegoś zabrakło, wyszłam zawiedziona spodziewałam się czegoś więcej, przeciętne głosy, za 75 zł spodziewałam się lepszego wykonania i dłuższego muzycznego wieczoru. Drugi raz bym nie poszła. "
9 września 2018
Ocena: 2 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dwie gwiazdki dla muzyków, którzy próbowali ratować sytuacje. Koncert trwał 65 minut, brak prowadzącego, brak Pana Marcina Jajkiewicza i całej włoskiej otoczki koncertu. brak włoskiego tenora, utworów etc. Rozumiem prawo organizatora do zmiany obsady i repertuaru ale za połowę czasu trwania uważam że cena niewspółmierna. Nie polecam w tym zestawieniu. Muzycy natomiast świetni. Pochwaliłabym solistkę- niestety nikt nie wspomniał jej imienia i nazwiska....."
9 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Zdzislaw oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ten koncert to kpina z publiczności. Po godzinie spektaklu, ze wstawkami kwintetu smyczkowego bez związku z Sinatrą zakończono to żenujące ale jakże drogie ( dla oszukanej publiki, biorąc pod uwagę ceny biletów )przedstawienie... Jest mi głupio, że dałem się tak nabrać..."
9 września 2018
Ocena: 1 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo rozczarowana koncertem. Z niecierpliwością czekałam na występ Pana Marka Jajkiewicza niestety nie doczekałam się. Występowało tylko dwóch w dodatku dosyć przeciętnych artystów. Nawet się cieszyłam że koncert trwał tylko godzinę. Nie dość, że przesunięto koncert to koniec końców zrobiono go na odczep. "
9 września 2018
Ocena: 1 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zdecydowanie nie polecam.Orkiestra była jedynym pozytywnym akcentem.Wokalistka była nieprzygotowana i śpiewała czytając tekst z tabletu. Wokalista robił swoje show, nie dbając o wydarzenie. Nigdy nie zapłaciłabym tyle. Cena nieadekwatna do wydarzenia. Podobno całe wydarzenie miało trwać prawie 2h. Trwało 1h i 10 min z bisem - druga ta sama piosenka. Nawet nie byli przygotowani by wykonać coś innego. Brak konferansjera, który opowiedziałby historie. Koncert nieprzemyślany, zbyt dużo improwizacji."
9 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
arkadiusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Słabo bez pomysłu najprawdopodobniej zbieranina przypadkowo artystów , nie polecam"
16 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Głosy bardzo dobre, aczkolwiek dla mnie mógłby śpiewać tylko Michał Kuczyński, pozostałe dwa głosy były za bardzo popowe, a zwłaszcza głos drugiego Pana. I to tyle z dobrych rzeczy, wiele do życzenia pozostawia cała oprawa koncertu, a w szczególności długość koncertu (niecała godzina 20 min) i bis oraz cena w porównaniu do jakości koncertu"
15 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Genialne głosy. Tyle na plus. Całość bez ducha, bez iskry boźej - jak na próbie generalnej. Muzycy bez entuzjazmu odgrywały swoje partie na instrumentach. Brak konferanjera powodował że piosenki były poprostu odspiewane jedna po drugiej. Powtarzające się obrazki w tle. Za wysoką cena jak na standard MDK."
15 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzycznie i wokalnie koncert na dobrym poziomie, zabrakło prowadzącego, który wprowadzał by w nastrój i klimat czasów Franka Sinatry, oczekiwałem widowiska a nie przedstawienia trącącego amatorszczyzną."
12 października 2015
Ocena: 3 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zawiedziona. Koncert przypominał chałturę. Zabrało prowadzącego, nie przedstawiono wykonawców, bilbord nad sceną pokazywał w kółko te same zdjęcia, trudno się było domyślić związku 2-ch arii operowych pomiędzy przebojami F. Sinatry. Przemilczę już kreacje dwójki z solistów. Żenujące."
31 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Zuzanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert. Czekam na następne"
29 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczne widowisko, rewelacyjne wykonanie zarówno orkiestry jak i wokalistów. Polecam każdemu kto lubi dobrą muzykę."
28 października 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Max oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny program, świetna muzyka i wykonawcy, Rewelacja. Na tym tle trochę traci impreza z powodu braku programu koncertu 9( kawałka kartki lub na afiszu) "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno