KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.21</b> na 5
średnia ocena to: 4.21 / 5
14
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Muzyczny Życiorys Franka Sinatry

11 grudnia 2018
Ocena: 1 na 5

pl
łUKASZ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dwa plusy: konfesjaner dobrze przygotowany Głos operowy bardzo ładny. Muzycy-nieprofesjonalne zachowanie- śmiejacy się i rozmawiając podczas pauzy swojego instrumentu. Basista liczący takty, pomyłka zespołu przy New York, New York. Wokalista nadawał tempo i rytm zespołu."
15 października 2018
Ocena: 2 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niespójne, nieskładne, bez myśli przewodniej, bez idei... mało Franka Sinatry w Sinatrze... Słabo organizacyjnie, konferansjer... cóż... powtarzał wyświechtane frazesy i chyba było mu zimno, bo wystąpił w płaszczu... a może miał nowy i się bał, że "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?" Koncert uratowali wokaliści i muzycy."
14 października 2018
Ocena: 5 na 5

pl
MARIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl nieprzygotowany.Sprawial wrazenie probyRepertuar ubogi.Prowadzacy bez dykcji,ubogie slownictwo i skape informacje.Zenada."
10 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety bez rewelacji. Mimo wspaniałego wokalu obojga artystów, brak konferansjera prowadzącego po drodze artystycznej tytułowego artysty sprawił, że czułam brak jakiegoś ogniwa tworzącego całość. Koncert krótki, bez przygotowanych piosenek na bis. "
10 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert muzycznie bardzo dobry, konferansjerka pozostawia wiele do życzenia...Mimo wszystko, warto spędzić miły wieczór z największymi przebojami Franka Sinatry w wykonaniu profesjonalistów :-) "
9 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super wykonawcy! Spędziłam cudowny wieczór !"
9 września 2018
Ocena: 2 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dwie gwiazdki dla muzyków, którzy próbowali ratować sytuacje. Koncert trwał 65 minut, brak prowadzącego, brak Pana Marcina Jajkiewicza i całej włoskiej otoczki koncertu. brak włoskiego tenora, utworów etc. Rozumiem prawo organizatora do zmiany obsady i repertuaru ale za połowę czasu trwania uważam że cena niewspółmierna. Nie polecam w tym zestawieniu. Muzycy natomiast świetni. Pochwaliłabym solistkę- niestety nikt nie wspomniał jej imienia i nazwiska....."
9 września 2018
Ocena: 5 na 5

pl
arkadiusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Słabo bez pomysłu najprawdopodobniej zbieranina przypadkowo artystów , nie polecam"
16 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Głosy bardzo dobre, aczkolwiek dla mnie mógłby śpiewać tylko Michał Kuczyński, pozostałe dwa głosy były za bardzo popowe, a zwłaszcza głos drugiego Pana. I to tyle z dobrych rzeczy, wiele do życzenia pozostawia cała oprawa koncertu, a w szczególności długość koncertu (niecała godzina 20 min) i bis oraz cena w porównaniu do jakości koncertu"
15 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Genialne głosy. Tyle na plus. Całość bez ducha, bez iskry boźej - jak na próbie generalnej. Muzycy bez entuzjazmu odgrywały swoje partie na instrumentach. Brak konferanjera powodował że piosenki były poprostu odspiewane jedna po drugiej. Powtarzające się obrazki w tle. Za wysoką cena jak na standard MDK."
15 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzycznie i wokalnie koncert na dobrym poziomie, zabrakło prowadzącego, który wprowadzał by w nastrój i klimat czasów Franka Sinatry, oczekiwałem widowiska a nie przedstawienia trącącego amatorszczyzną."
31 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Zuzanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert. Czekam na następne"
29 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczne widowisko, rewelacyjne wykonanie zarówno orkiestry jak i wokalistów. Polecam każdemu kto lubi dobrą muzykę."
28 października 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Max oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny program, świetna muzyka i wykonawcy, Rewelacja. Na tym tle trochę traci impreza z powodu braku programu koncertu 9( kawałka kartki lub na afiszu) "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno