KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
69
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Janusz Radek

14 czerwca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Bianka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Odświeżające uczucie, dwie godziny nieopisanych doświadczeń, z pewnością nie ostatni raz "
4 czerwca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Ania -Toruń (Kwi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny Głos, ponadczasowy Artysta, zaskakujący Koncert!!! Pan Janusz jest człowiekiem o tysiącach twarzy - za każdym razem gdy słuchamJego utworów, mam wrażenie, że słyszę je po raz pierwszy. Panie Januszu, dziękuję za doznania na najwyższym poziomie i do zobaczenia jesienią - obiecał Pan;)"
28 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W S P A N I A Ł E widowisko! Pan Janusz Radek - fenomenalny. W wykonanie każdego utworu wkłada 120% siebie. Serdecznie wszystkim polecam."
28 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dwie godziny wspaniałych doznań artystycznych wykonaniu p.Janusza na długo pozostaną w pamięci dziękuję "
27 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka - Toru oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Magiczny,niesamowity,charyzmatyczny...teraz cytat z Kory "kocham,kocham,kocham..""
27 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna (Toruń oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert na Głos i ręce w toruńskim Dworze Artusa zasługuje na określenie mianem spełnienia muzycznych marzeń. Pan Janusz Radek zachwycił barwą głosu, interpretacją, zabawą formą i kontaktem z publiką. Repertuar w dużej mierze liryczny, a występ w duecie z fantastycznym Panem Tomaszem Filipczakiem, czyli przy akompaniamencie fortepianu, daje możliwość usłyszenia "w całej okazałości" nieskazitelnego, niczym nie zmąconego wokalu...Wspaniale było otoczyć się pięknem na te 2 godziny!"
17 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Michał - Poznań oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To artysta totalny. Nie pozostawia wątpliwości co do zajmowanego miejsca na polskiej scenie. Tu nic od strony artystycznej nie jest pozostawione przypadkowi a jednocześnie nie brakuje osobowości Janusza - to rzadkie - dowód na mistrzostwo w swoim fachu. Dla mnie, obowiązkowy. To must have dla każego, kto ma aspiracje wiedzieć co się w muzyce dzieje. Choć zespół bym troszkę podkręcił bo zostaje głęboko w tyle za blaskiem wokalisty :)"
13 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Danka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezapomniane chwile. Niezapomniany człowiek i głos. Wspólnie z zespołem tworzą fajną całość. Dobry aranż, niesamowita rozpiętość skali i talent aktorski czynią z każdego utworu naprawdę "smaczną" sztukę. Chciałabym, by taka twórczość przetrwała lata... i aby była bardziej doceniana. Gorąco kibicuję i oczekuję :)"
12 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Danka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezapomniane chwile. Niezapomniana muzyka i człowiek. Każdy utwór dobrze zaaranżowany i pięknie zinterpretowany. Wspólnie z zespołem tworzą znakomitą całość. Nie dość, że głos i rozpiętość skali ogromna to w dodatku talent aktorski czyni z każdej pieśni ciekawą sztukę. Zawsze będę cenić tego artystę. Pragnę, by Jego muzyka zaistniała i przetrwała. Bardzo kibicuje, i mam nadzieję, że jeszcze nie raz ani nie dwa, będę miała okazję spotkać się z Nim, na muzycznej uczcie."
12 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny wieczór. Facet naprawdę potrafi śpiewać.Warto to zobaczyć."
9 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ten charyzmatyczny Artysta zapewni każdemu strawę dla ducha na najwyższym poziomie. Fenomenalna skala głosu, niepowtarzalne przeżycia !"
9 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Każdy występ jest niesamowity i na swój sposób inny:) Taki koncert to lekarstwo dla mej duszy:) Czekam na kolejne koncerty:)"
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert tak niesamowity, aż radość przepełnia serce... Cudowna atmosfera... Piękne przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci. Wspaniały talent Pana Janusza sprawia, że słucha się go bez końca... "
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny, warto posmakować jakości a nie ilości... Gorąco polecam!"
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny artysta :) Występ pełen wrażeń, jedno z lepszych wydarzeń artystycznych ostatniego roku :)"
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jechaliśmy 130km przez niezłą śnieżycę żeby obejrzeć koncert i co...?Przejechałabym i 1300km bo było niesamowicie!!!!!!!!!cudownie,wspaniale,koncert pełen emocji który pozostanie w sercu na wiele wiele chwil!!!"
4 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie mogę się doczekać koncertu w Olsztynie:)"
24 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"cudowny wieczór, emocje długo po koncercie nie opadały. magia na scenie, doskonała gra świateł, prawdziwa uczta dla moich uszu i mojej duszy! wyszłam tak oczarowana i zachwycona, że zaraz po powrocie do domu, musiałam włączyć sobie utwory pana Radka:) "
14 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Facet jest genialny! Każdy Jego występ to magiczne przeżycie,od którego trudno się uwolnić...Gwarancja jakości i najwyższego poziomu artyzmu."
<<<   -   1  2   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno