KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.99</b> na 5
średnia ocena to: 4.99 / 5
104
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Janusz Radek

8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jechaliśmy 130km przez niezłą śnieżycę żeby obejrzeć koncert i co...?Przejechałabym i 1300km bo było niesamowicie!!!!!!!!!cudownie,wspaniale,koncert pełen emocji który pozostanie w sercu na wiele wiele chwil!!!"
4 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie mogę się doczekać koncertu w Olsztynie:)"
24 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"cudowny wieczór, emocje długo po koncercie nie opadały. magia na scenie, doskonała gra świateł, prawdziwa uczta dla moich uszu i mojej duszy! wyszłam tak oczarowana i zachwycona, że zaraz po powrocie do domu, musiałam włączyć sobie utwory pana Radka:) "
14 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Facet jest genialny! Każdy Jego występ to magiczne przeżycie,od którego trudno się uwolnić...Gwarancja jakości i najwyższego poziomu artyzmu."
<<<   -   1  2  3   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno