KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>3.8</b> na 5
średnia ocena to: 3.8 / 5
183
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Poznańska Gala Disco Polo

18 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Aldona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sprzedaż biletów dokonywana szybko i w prosty sposób "
18 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sprzedaż biletów ok,ale poza tym cała impreza kiepska,tzn.chaos przy wpuszczaniu na halę,akustyka kiepska,a przede wszystkim zamiast śpiewu na żywo był playback-masakra."
13 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Mirosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajna impreza. I fajnie załatwiona sprawa biletów. Polecam"
12 listopada 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"sprzedaż biletow ok. Organizacja beznadziejna. Nagłośnienie fatalne-myślę że wykonawcy tez nie byli tym zachwyceni, jak dla mnie oznacza to brak szacunku dla nich i dla słuchających. Konferansjerka faktycznie skrzeczała, nie można było zrozumieć ani słowa. Brak jakiegokolwiek miejsca by usiąść, odpocząć, czy wypić piwo-w związku z tym posadzka kleiła się od piwa. Mogłabym jeszcze wymieniać,ale pewnie i tak nikt nie weźmie tego pod uwagę... Jedna gwiazdka za zespoły..."
12 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bez zarzutów ale brak organizacji masakryczny!!!Nic nie było na czas !!"
11 listopada 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"ZABAWA BYŁA UDANA I SUPER. ALE ORGANIZAJA FATALNA. OSOBY Z BILETAMI VIP ZOSTALI OSZUKANI PONIEWAŻ MIAŁA BYĆ MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIE Z GWIAZDAMI A NIE BYŁO. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO. GWIAZDY PO SWOIM WYSTĘPIE JECHALI DO DOMU LUB NA DALSZA TRASE KONCERTOWĄ MAM NADZIEJE ZE ZA ROK BĘDZIE LEPIEJ WSZYSTKO LEPIEJ ZORGANIZOWNE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH"
11 listopada 2017
Ocena: 1 na 5

pl
krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"sprzedaż biletów oki jedzenie tez na fajnym poziomie artyści równiez ale organizacja wejscia fatalnie kible na dworze druga tragedia . stoisko z alkoholem lepiej zeby wcale go nie było kolejki po pól godziny a te pizdy co to obsługiwały tragedia :(((( nie ma tojak skasowac kase przed impreza i olać wszystkich . na 10 tyś osób 12 stanowiosk z piwem na vipie 4 z czego za gotówke było mozna kupić u jednego pajaca ... nawet jesli obok te psełdo barmanki stały to stały i miały w d..."
7 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
IWONA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"sprzedaż biletów bez zarzutu-:):):) lecz organizacja przed wejściem beznadziejna:(:(:( "
7 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Milena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu sprawnie szybciutko bo online. Natomiast organizacja poniżej średniej. Gigantyczny tłum przed wejściem i zero panowania nad nim.Zawieszający się telebim gigantyczne kolejki do WC. Słabe nagłośnienie. I ten skrzeczącą głos konferansjerka. Masakra az uszy bolą. "
7 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sprzedaż biletów bez zarzutu. Ale jeśli chodzi o organizacje imprezy - fatalna pod każdym względem! Toalety na zewnątrz w postaci toi-toi dla VIPów? Żenada! "
6 listopada 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o zakup biletów to wszystko poszło sprawnie, ale do organizatorów mam zarzuty: złe nagłośnienie, problemy z kolejkami "
5 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Przemysław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o dobór zespołów to 5+. Sprzedaż biletów prosto i szybko, 5+ dla kup bilecik. Organizacja fatalna zamieszanie od pierwszego wejścia na Targi, telebimy nagłośnienie masakra częste awarie, strefa z piwem razem z parkietem do zabawy ludzie zamiast skupić się na zabawie musieli uważać czy nie zostaną oblani piwem . Nie polecam koncertów w hali nr 5 BRAK Akustyki"
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jesli chodzi o zespoły to super ale organizacja fatalna !!!!"
4 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogólnie bylo fajnie ale oklamaliscie nas pisząc ze będzie można zrobić sobie zdjęcie z wykonawcą. .. Aha i ten schab który podaliscie nam w ramach darmowego bufetu był zepsuty!!! Także wstydzcie sie!!!"
4 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o sprzedaż biletów nie ma zastrzeżeń (wszystko sprawnie i bez problemowo), jeśli chodzi o samą organizację imprezy bardzo słabe :-( sprawdzanie biletów ( powinno odbywać się w hali, a nie na zewnątrz gdzie było zimno) Strefa Vip :bardzo mała ilość stoisk z napojami, catering (jedzenie pyszne ale zimne) bardzo mała ilość koszy na śmieci, nagłośnienie mogło być lepsze "
3 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Eryk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było super"
3 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Arleta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W pełni zadowolona od kupna biletu do zakończenia koncertu, choć problemy były i z wizją i fonią, ale to tam drobny szczegół."
3 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Izabela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety, tak jak moi przedmówcy, uważam, że organizacja imprezy pozostawiała wiele do życzenia. Kluczowe informacje organizacyjne były podane jedynie na fb, a przecież nie każdy posiada tam konto. Wejścia, szatnie, toalety były słabo oznakowane. Tłum przy bramkach wymknął się spod kontroli. Na tyle tysięcy osób nie widziałam żeby ktokolwiek został przeszukany pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów. Scena i oświetlenie bez szału, nagłośnienie bardzo słabe. Czuję spory niedosyt."
3 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok gdyby nie te dezorganizacja wejścia na targi... Nagłośnienie ok lecz stoiska z napojami również zero organizacji i strasznie duże kolejki... Sam koncert artystów OK.!"
2 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam"
2 listopada 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Najgorzej zainwestowane pieniądze. Organizacja do bani podczas wejścia wielki chaos i dezorganizacja. Stoiska sprzedażowe zupełnie nieprzygotowane kolejki jak za komuny nie wspomnę o latrynach jak dla bydła. Nagłośnienie to jeden wielki jazgot zlewające się dźwięki zupełnie niezrozumiałe. Ogólnie beznadziejnie przygotowana impreza nastawiona na zdarcie kasy."
2 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Patrycja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam"
2 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Organizacja sprzedaży biletów prosto i szybko. Jeśli chodzi o koncert to artyści super, świetna zabawa, jednak organizacja pozostawia wiele do życzenia. "
2 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
LIDIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupno biletów ok, sprawnie i na temat Organizacja katastrofa od samego wejścia ,w środku było nie lepiej Problemy kolejkami wszędzie,nie przygotowane na taką dużą ilość ludzi. Nagłośnienie fatalne!!! "
1 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Takie imprezki minimum raz w roku powinny być w Poznaniu. Co do kolejek za wszystkim to uważam normalne przy tylu tysiącach osób nie uniknione,więc bez komentarza. Jak i przedmówcy uważam,że koncert mega,a nagłośnienie jak i strefa oświetlenia bez szału.Również scena troszeczke wyżej by mogła być gdyż stojąc dalej nie bardzo było mozna zobaczyć wykonawców."
1 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Dona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było SUPER :-) Świetna zabawa i atmosfera ..."
1 listopada 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Norbert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Duże kolejki, słabe nagłośnienie generalnie tragedia"
1 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super imprezka..."
1 listopada 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Organizacja fatalna,bałagan i mało stoisk z piciem,nagłośnienie kiepskie . Co do koncertu wszystko super .""
1 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sprzedaż biletów bez zastrzeżeń. Organizacja fatalna. Toalety na zewnatrz bez oświetlenia. W hali duszno i gorąco. Panowie z ochrony na prośbę otwarcia okien wzdrygali ramionami i odsylali do kolegów, totalny brak kultury i mur obojętności. Bilety nie były tanie więc można było się postarać. Nagłośnienie fatalne."
1 listopada 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Kajetan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza sama w sobie super, ale to co obiecywano podczas sprzedaży biletów Vip pozostawia wiele do życzenia. Obiecywano spotkania z Gwiazdami do których w ogóle nie doszło. Mam nadzieje ze za rok nie będzie miało miejsce tego typu zdarzenie . "
1 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów prosto szybko wręcz perfekcyjnie! Co do samej Gali.... MASAKRA przez duże "M" wszystko rozumiem że bilety w różnej klasie cenowej ale takie sektory że ci na tyłach do sceny to mili ze 300 metrów a nagłośnienie okropne, telebimy zawiodły często brak obrazu lub głosu. Punkty gastronomiczne....prosze Was hod-dog i CPN!? Koncert byłby bardzo SUPER gdyby wszystko było słychać i widać "
31 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Tragedia!!!!!! NIGDY WIĘCEJ -Ta impreza przeszła wszelkie moje oczekiwania o imprezach typu -"Disco Polo " Nikt mnie nie namówi na tego rodzaju spęd -przepraszam "bezmyslnego - bydła '' jak długo mozna tolerować pijactwo na teg rodzaju imprezach -organizaja w skali 1-10 ,-5 ludzie stłoczeni przed bramkami nikt nie wiedział gdzie się mozna ustawic ,żeby wejść do wewnątrz hali ,po wejściu była ochrona która pilnowała żeby nikt nie opierał się o barierki -piwo lejace sie na podłoge nie by"
31 października 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Katarina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wiec . zabawa była mega fajna !!!! Jedzenie 5* pycha !!! Ale organizacja była totalna porażka !! Stać w kolejce 40 !!! Minut zeby później was skierowali do innej kolejki bo masz bilet VIP Na kolejne pol godziny .. stać w tłumie kiedy zimno na dworze i każdy się wpycha to jakaś paranoja :( a co do toi-toi na dworze ?!?! Ok .. dużo ludzi ale bałam się skorzystać bo bez światła nie wiadomo kto był wcześniej ! A stanie w kolejce po picie godzinę !!! Masakra. Sprzedasz biletów 5*;)"
31 października 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sprzedaż biletów ok,organizacja samej imprezy pozostawia wiele do życzenia, firma nagłaśniająca do wymiany. "
31 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rodzice byli, świetnie się bawili :)"
31 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Krystian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super impreza,polecam"
31 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Izabela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przyłączam się do moich przedmówców i podzielam ich zdanie co do organizacji imprezy- KIEPSKO!!!Muzyka i atmosfera OK , ale reszta ma dużo do życzenia. "
31 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"do wszystkiego niekończące się kolejki, dobrze że artyści dali radę !!! :)"
31 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Organizacja sprzedaży biletów super. Koncert też fajny, ale organizacja imprezy trochę zawiodła. Poza tym było ok."
31 października 2017
Ocena: 2 na 5

pl
MICZ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jednym słowem masakra :prowadzący,organizacja ,kolejki do wszystkiego.Wykonawcy ok."
30 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Maja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Straszna organizacja imprezy po zakupieniu biletu VIP nie mogłam przez 2 godz kupić wody po czym jak się dopchałam do baru okazało się ze nie mogę nic kupić ponieważ nie mam jakiś bonów których wcale nie dotrzymałam. Muzyka fajna ale tak jak wspomniałam organizacja straszna"
30 października 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Organizacja kiepska, słabe nagłośnienie i awaria telebimów. Mało stoisk z piciem.."
30 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert."
30 października 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Marlena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Organizacja to porażka pod każdym względem. Nagłośnienie to jeszcze większa porażka. Wychodząc z koncertu odniosłam wrażenie, że właściciele biletów standard nic nie słyszeli. Ekrany były zbyt nisko aby mogli cokolwiek zobaczyć.Na ich miejscu chciałabym zwrotu za bilet.W strefie premium widoczność też była słaba a gdy ktokolwiek próbował mówić do mikrofonu to słychać było tylko...bełkot.Na szczęście wykonawcy nie zawiedli i za to im dziękuję !!!"
30 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Organizacja fatalna,bałagan i brak stosownego porzadku. Co do koncertu wszystko ok."
30 października 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o sam zakup biletów przez serwis to wszystko spoko. Jeśli zaś chodzi o samą galę to wyglądało to już trochę gorzej. Mianowicie jedno stanowisko do odbioru/zakupu napoi powodowało bardzo długi okres oczekiwania na zakup, a przy tym dochodziło do spięć oczekujących. Nie każdy kto zakupił bilet bip otrzymał opaskę oraz kartki na napoje i piwo bo już nie starczyło. Występ zespołów ok."
30 października 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fatalna organizacja problemy z dźwiękiem , same występy super."
30 października 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Patrycja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"artyści super , świetna zabawa , jednak organizacja pozostawia wiele do życzenia "
30 października 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super, ale organizacja imprezy to porażka"
<<<   -   1  2  3  4   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno