KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
5
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Ireneusz Krosny & Kabaret Moralnego Niepokoju

23 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja . Prawdziwa Kabaretowa uczta. Pan Krosny daje z siebie wszystko . Kabaret Moralnego Niepokoju co tu mówić genialny jak zwykle. Kilka nowych skeczy trochę starych , na których śmiać się będziemy zawsze . Po prostu cudowne popołudnie . Polecam wszystkim dorosłym - i nie zabierać ze sobą dzieci prosimy . Kabarety są dla dorosłych a nie, żeby potem artyści musieli łypać jednym okiem na dzieciaka czy się nie przestraszy albo rodzice oburzą. Kabarety są dla dorosłych i dorosłym polecam ."
23 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dawno tak się nie ubawiłam. Popłakałam się ze śmiechu .Kabaret trochę nowych tekstów , a Krosny super w końcowym skeczu dotyczącym filharmonii . Aż dziwne ,zę takie występy bez słów tak potrafią ubawić . Zresztą cała publiczność bawiła się świetnie . Polecam. "
23 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Bogusława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super polecam"
23 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl świetny, kabaret na poziomie, ubawiliśmy się bardzo. Wspaniale spędzone popołudnie. Gorąco polecam"
23 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany wieczór,przedstawienie nie ma sobie równych prawdziwa kabaretowa uczta. Bardzo polecam,wybrałabym się jeszcze raz."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno