KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>3.13</b> na 5
średnia ocena to: 3.13 / 5
16
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Elvis Presley Show Symfonicznie - powrót Króla

2 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Witold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie polecam. Cena biletów jak za filharmonię, a koncert średni, chwilami nudny. Michał Kaczmarek super, na jego tle pozostali wokaliści blado. Opowiastki o utworach Elvisa, lepiej nic nie mówić, jak się niema nic do powiedzenia. Miejsce absolutnie nie do koncertów - wokół impreza oddzielona od miejsca koncertu tylko zasłonami. Z perspektywy czasu - można było pójść na dobrą kolację z adekwatną do tego muzyką w tle zza zasłony, a tak ani nasyceni duchowo, ani fizycznie - tylko w kieszeni lżej..."
2 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po pierwsze Hotel Bristol to porażka. Nigdy więcej koncertów w takich miejscach. Kompletnie brak klimatu, sala koncertowa połączona z górna restauracja z której głosy śmiechy i klimat przechodziły na widownię i nawet artyści byli zszokani. Po drugi cena 100zl za taki koncert? Z co to jest cena nie wiem..! Po trzecie jeśli artyści oddają cześć królowi rocka and roll'a to powinni zaśpiewać to z szacunkiem dla takiej gwiazdy a nie wymyślać swoje interpretacje. Aranżacja całego koncertu beznadziejn"
27 listopada 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany , chociaż w innej sali na pewno by wypadł lepiej. "
26 listopada 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miejsce koncertu, wokalisci, orkiestra oceniam pozytywnie chociaz wole prowadzenie koncertu nieco na wyzszym poziomie. Nie byl to koncert w pubie mlodziezowym ale dla publicznosci o roznej rozpietosci wiekowej. Ponadto miejsce ma fajny potencjal ale potrzebuje Reklamy! Imprezy sa kompletnie nie widoczne! "
26 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wybierając się na koncert oczekiwałam prawdziwej uczty muzycznej; Elvis Presley jest wspaniały w każdej wersji - także symfonicznej, a do tego Oratorium Marianum - piękne, stylowe wnętrze z doskonałą akustyką. Wobec takich założeń i oczekiwań tym większe jest nasze rozczarowanie - moje i osób mi towarzyszących. Fatalne nagłośnienie (czy w ogóle było potrzebne?) zmieniło muzykę w hałaśliwy jazgot, nawet wspaniali soliści nie pomogli, szkoda pomysłu. "
26 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Mirosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry spektakl. Sprawdzony repertuar, dobry zespół, interesująca mieszanka artystów i aranżacji, w tym bezkonkurencyjny Michał Kaczmarek. Jedyne czego zabrakło to prowadzącego ... i przede wszystkim publiczności, a szkoda bo wrażenia muzyczne bardzo pozytywne."
25 listopada 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Krakowie nie wart swojej ceny, niestety. Słaba organizacja, żenujące zachowanie jednego z wokalistów. Prezentacja multimedialna na poziomie pięciolatka...Zero faktów i ciekawostek z życia Elvisa. 100 zł za taki koncert to zdecydowanie za dużo. "
25 listopada 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Fanka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetnie, że są organizowane wydarzenia związane z osobą Króla Rock&Rolla i na takie zawsze chętnie się wybiorę. Sam koncert w Krakowie uważam za udany, tutaj miejsca były numerowane, żadnych problemów organizacyjnych; wokaliści o mocnych, pięknych głosach, a na ekranie zdjęcia Króla. Niestety bardzo wysoka cena biletów spowodowała, że wiele osób, nawet fanów Elvisa, nie wzięło udziału w tym wydarzeniu, a na sali było bardzo dużo pustych miejsc..."
24 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezapomniane wydarzenie !!"
24 listopada 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Adriana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Program koncertu bardzo przyjemny, Gosia Janek najlepszy głos na koncercie. "
24 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany niestety bilety za drogie jak na tak krótkie granie"
20 listopada 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Repertuar wybrany na koncert fajny. Nagłośnienie niestety fatalne. Organizacyjnie też kiepsko. Mimo zakupu miejsc numerowanych na miejscu okazało się, że nie jest to zorganizowane i każdy siadał tam gdzie chciał a nie tam gdzie kupił bilet."
18 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zakup biletów bezproblemowy, a jaki będzie koncert, to się przekonam w czerwcu"
18 listopada 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spodziewałam się koncertu na wyższym poziomie. Aula Oratorium Marianum we Wrocławiu, choć piękna wewnątrz, to akustycznie nie nadająca się na takie decybele. Koncert trwał dokładnie 75 min, stanowczo za krótko jak za taką cenę. Drugi raz nie poszłabym na koncert."
14 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"dlaczego nie ma mojego komentarza? przez komentarze na trojmiasto.pl odwolano impreze, poniewaz nikt nie poszedlby na takie cos!"
30 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza bardzo udana.Potrzeba więcej takich koncertów."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno