KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
średnia ocena to: 4.33 / 5
3
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Sylwester z Teatrem Capitol - DAJCIE MI TENORA

1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zabawna,ciekawie poprowadzona sztuka,w sam raz na wieczorny relaks i oderwanie od rzeczywistości. Rewelacyjna Angelika Piechowiak w roli włoskiej żony Mariji..W duecie z Grzegorzem Halamą - śmiech aż do łez....Rownie zabawny, z cudownym głosem - Dirrectore teatru.. Bardzo polecam! Komedia pomyłek, świetnie zagrana przez 8 osobowy zespół teatru Capitol. "
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam , byłam na spektaklu ze znajomymi, byliśmy bardzo zadowoleni ze spektaklu jak również z obsługi i całej organizacji przy wieczorze Sylwestrowym,. Polecam ."
1 stycznia 2018
Ocena: 3 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nieciekawa obsada.Wszystko uratowała p. Gornostaj ( super aktorka). Lubię p.Halamę, ale aktor z niego mizerny. Miałam wrażenie na prowincję ( sylwester w Karolinie) teatr wysłał najgorszą obsadę."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno