KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
6
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Wielka Noworoczna Gala Koncertowa

26 lutego 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam taka formę kupna biletów. Koncert był wspaniały. Może prowadzący mógłby trochę bardziej się postarać i bardziej gładko prowadzić koncert. "
24 lutego 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok"
24 lutego 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Określę "szału nie było". Dlaczego? Przez śpiew Karoliny Wieczorek. Jej sopran jako śpiewaczki operowej nie pasował do orkiestry Big Bend Krak. Takiego zdania była większość obecnych dyskutujących w czasie przerwy. Natomiast Debora Ranieri rewelacyjna wykonująca piosenki Edith Piaf oraz Sandra Mika wykonująca piosenki Marilyn Monroe. Duże uznanie dla Big Bend Krak i Kwartetu Smyczkowego Bonjour. Fantastyczni!"
24 lutego 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Internet bardzo ułatwia życie. Jeszcze nigdy w tak prosty sposób nie kupowałem biletów. "
24 lutego 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, miło prowadzony przez p. Kwintę, fantastyczne głosy trzech Pań - trudno się zdecydować której dać pierwszeństwo - na szczęście o różnej barwie więc można się zachwycać każdą osobno ! A grupa Big Band Krak boska, solówki na trąbkach - rewelacja, towarzyszący im kwartet też świetny. Polecam gorąco"
24 lutego 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny występ jesteśmy bardzo zadowoleni. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno