KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
średnia ocena to: 4.33 / 5
6
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Michał Leja Show - 4 Antrakt Stand up Festiwal

28 listopada 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Adriana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Z całym szacunkiem do Michała uważam że tym razem średnio poszło mu prowadzenie i nie udźwignął tematów, które sam poruszał przez co program robił się miejscami nudny i zbyt poważny jak na standupy. Pomysł ciekawy ale chyba trzeba go jeszcze dopracować :)"
27 listopada 2017
Ocena: 4 na 5

pl
HP oceniając napisał(a) dodatkowo:
"miejscami chaotyczne, miejscami śmieszne, miejscami nudne :) ogólnie polecam"
26 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Kaska oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spodziewaliśmy się czegoś więcej po zapowiedziach tego zdarzenia. Osoby, które były gościami mogłyby dłużej być na scenie. ML średnio dał radę ogarnąć sytuację. "
26 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"jednym słowem super"
26 listopada 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Boro oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajnie, że coś nowego, fajnie że Michałowi chce się eksperymentować, było śmiesznie czasami nawet bardzo, ale czuję jakby nie cały potencjał zaproszonych gości był wykorzystany. PS. Niestety rosnąca popularność standupu zaczyna odbijać się na "jakości" publiczności, gdzie jest coraz więcej "śmieszków" na sali, które za wszelką ceną chcą zaistnieć. Dla zachowania wysokiej jakości imprezy, myślę, że lepiej zrezygnować ze sprzedaży alkoholu na miejscu, nawet kosztem podniesienia cen za bilety."
26 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja, gorąco polecam "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno