KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.44</b> na 5
średnia ocena to: 4.44 / 5
9
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Tango milonga - koncert karnawałowy

11 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Lesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany występ"
9 stycznia 2018
Ocena: 2 na 5

pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"program atrakcyjny zwłaszcza dla starszych widzów, bardzo cenna inicjatywa dla cyklu wspomnień z lat minionych; jednakże wykonawstwo tak w przypadku solistów jak i pary tanecznej na niskim poziomie, niemal amatorskim, co nie przystoi imprezom pod afilacją filharmonii. Natomiast świetny akordeonista i sekcja rytmiczna "
9 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W czasie koncertu przeniosłam się w świat mojej młodości,ponieważ bardzo lubię piosenki Fogga jego ciepły głos .Młodzi artyści grali i śpiewali rewelacyjnie oraz znakomita konferansjerka młodego artysty,z której bardzo dużo dowiedziałam się o czasie kariery Fogga"
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Świetne wykonanie. "
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miła atmosfera, dobre wykonanie , fajny klimat, dziękuję."
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert,szczególne uznanie dla Kierownika zespołu,który przybliżył nam osobowości kompozytora Petersburskiego no i wykonawcy Jego utworów p,Fogga. Należy się cieszyc , że tak młodzi artyści zajęli się muzyką retro,chwała Im za to. Wieczór pełen wspomień szczególnie dla osób w dojrzałym wieku. Pozdrawiam "
8 stycznia 2018
Ocena: 3 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o dobór muzyki koncert uważam za bardzo ciekawy. Bardzo duży plus dla prowadzącego oraz muzyków. Świetnie zaaranżowane utwory. Wykonanie również ciekawe. Co do pary tańczącej, pozostał niesmak. Daleko jej do mistrzowskiej, a tak została przedstawiona. Wielka szkoda, bo liczyłam że zobaczę tango. "
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert oceniam na 3+ . Zespół muzyczny i solistów oceniam dobrze . Para tańcząca była skaba i zupełnie niepotrzebna . Tańczyli przed pierwszymi rzędami widzów , wiec reszta publiczności widziela tylko ich torsy i głowy , co bylo zupełnie bez sensu . Poziom tańczących słaby . Całość trochę smutna jak na treść przewodnia czyli „ tango „ "
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert. Połączenie muzyki, śpiewu i tańca w przebojach sprzed lat to doskonały pomysł. Gratulacje dla młodych artystów."