KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.83</b> na 5
średnia ocena to: 4.83 / 5
12
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Vigilia Di Capodanno - Sylwester w Stylu Włoskim

3 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Połączenie koncertu z zabawą Sylwestrową super. Koncert wspaniały . Artysta dawał z siebie wszystko. Rozbawił całą salę wciągnął widzów do uczestnictwa w zabawie. Jeśli chodzi o zabawę sylwestrową trochę gorzej . Obsługa powolna, nie nadążała z wystawką posiłków i przekąsek. W ostatnim pomieszczeniu niektórych posiłków nie było a były w pierwszym. Jeśli chodzi o doproszenie się czegokolwiek było bardzo trudno. Mina obsługi jakby pracowali za darmo. Posiłki nie bardzo świeże, trudne do zdobycia.P"
3 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonały pomysł i świetne wykonanie"
3 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Połączenie koncertu z zabawą sylwestrową oceniam za pomysł bardzo trafiony i godny kontynuowania. Sam koncert wspaniały, repertuar przyjemny , wykonawca bardzo dobry. Publiczność bawiła się doskonale. Jeśli chodzi o zabawę sylwestrową to było już dużo gorzej. Po pierwsze mieliśmy informację , że miejsca przy stolikach nie będą wcześniej wyznaczane.Było inaczej i siedzieliśmy przy stole z przypadkowymi ludźmi zaś nasi znajomi , którzy później kupili bilety podobnie. Katering to zły pomysł."
2 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały klimat, miło i swojsko."
2 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobry pomysł na połączenie wykonania utworów z komentarzami o okolicznościach ich powstania i wykonania w różnych miejscach."
2 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert i zabawa przy wloskich przebojami. Artysta to wirtuoz tańca i spiewu. Warto było ho poznać "
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza bardzo udana prawie pod każdym względem. Koncert porywający i bankiet z tańcami ogólnie udany. Jedynie sposób cateringu w formie szwedzkiego stołu nie odpowiadał mi. Jedzenie dobre, ale trudne do zdobycia. Trudno osobom w moim wieku czekać na talerze, widelce i coś do przekąszenia w kolejce i w końcu być narażonym na puste półmiski. Na stołach mogłyby być nakrycia i część przekąsek, nawet za cenę droższego biletu. Pozdrawiam , chętnie skorzystałabym w przyszłym roku, po drobnych zmianac"
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Aniela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały włoski klimat. Pan Nicola Palladini kapitalnie się porusza i do tego ma doskonały kontakt z publicznością. Super repertuar.Koncert godny polecenia"
1 stycznia 2018
Ocena: 3 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artysta dobry, aczkolwiek nie bardzo dobry. Póki się nie "rozśpiewa" czasami fałszuje. Timbre głosu i "obcinanie" słów jak nożem nie bardzo niekiedy pasują do włoskich, "śpiewnych"melodii. Całość pomyślana z sensem, myślą przewodnia i nie przegadana. Znakomite oddanie klimatu "tamtych lat", również przez projekcje filmowe. Artysta niezwykle sympatyczny i umiejący nawiązać kontakt z publicznością. Rażą teatralne zastygania "w pozie" na koniec utworów (raczej wolałbym. Ujmująca znajomość polskiego"
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, doskonała zabawa, gorąco polecam"
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kup bilecik - bardzo sprawna obsługa. Koncert wspaniały, Nicola Palladini "3w1"konferansjer, piosenkarz i tancerz - super. "
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza wspaniała...Muzyka z mojej młodości.N.Palladini wspaniale mówił śpiewał i tańczył.Piekny początek sylwestrowego wieczoru"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno