KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>2.33</b> na 5
średnia ocena to: 2.33 / 5
3
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Muzyczne przygody Pana Kleksa

12 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety muszę przyznać, że widowisko mierne. Technicznie wielka wpadka, niedziałające mikrofony, bieganie po scenie w celu usunięcia usterek. Moje dzieci poszły na przedstawienie z powodu Pana Kleksa. Mając do wyboru rewie na lodzie, na którą bilety były w tej samej cenie, wybrały to widowisko bo bardzo lubią Pana Kleksa, a tu rozczarowanie - PANA KLEKSA NIE BYŁO. W zamian pojawił się Mikołaj i to dość marny. "
7 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rozczarowanie jeśli chodzi o spektakl. Ceny biletów b. wysokie - można obyło oczekiwać czegoś więcej a nie 3 osób śpiewających non stop piosenki w dodatku do zacinających się mikrofonów.To nie dla dzieci, które po prostu się nudziły, a dodam, że na wielu przedstawieniach już były łącznie z baletem. Zdecydowanie odradzam."
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Grzesiek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok. bez problemu i zbędnego biegania za biletami. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno