KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
6
liczba komentarzy
Komentarze dla:

KNŻ - Kazik Na Żywo

28 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Adriana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Procedura zakupu biletu bardzo dogodna. Organizacja koncertu nieco słabsza- spore opóźnienie i nie znalazłam nigdzie wcześniej informacji o tym ,że będzie też support, a uważam, że powinno się o tym powiadamiać uczestników imprezy.Kazik jednak zadziwia poziomem wykonania, kondycją i przesłaniem.gratuluję!"
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Gosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szybko, sprawnie, czytelnie.. Czyli tak jak powinno być :)"
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
kojot oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wszystko super tylko niestety dla połowy ludzi nie było miejsca na kurtki w szatni , a koncert z kurtką na grzbiecie ... możecie sobie wyobrazić. ewentualnie jedna osoba z grupy mogła pilnować kurtek a reszta się bawiła."
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kazik nigdy mnie nie zawiódł!! Pełen ekspresji i emocji koncert! Od dwudziestu lat je we mnie wzbudza i będzie wzbudzał nadal!!(tak myślę:)) Na następny koncert pójdę na pewno!!"
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
L oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam, wszystko sprawnie i bezpiecznie."
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu na kupbilecik.pl bardzo wygodna i sprawna transakcja. Koncert bardzo udany, przy licznie zgromadzonej publice, zespół w dobrej formie."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno