KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.65</b> na 5
średnia ocena to: 4.65 / 5
17
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Balet Jezioro Łabędzie

2 marca 2018
Ocena: 4 na 5

pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fatalnie, że nie są podwyższone przerwy między fotelami, bo nic nie widać, przy najbliższym remoncie proszę o tym pamiętać. Fantastyczna scenografia, przepiękne kostiumy, ładniejsze niż w Bolschoj, Marinsky Tater, Moscow City Ballet. Dzieci trochę niedouczone, ale były małe, więc można wybaczyć."
9 lutego 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajne widowisko ;) Widoczność niestety nie za dobra, ale tak to już chyba jest, gdy ktoś wyższy od Ciebie siedzi z przodu - tego nie przewidzisz :P najbardziej jednak urzekły mnie "ŻABY" :D jestem jak najbardziej na TAK :)"
15 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam. Podzielam opinie poprzedników. Mało miejsca na sali zarówno dla tańczących jak i oglądających. Główne skrzypce w Takim balecie grają nogi a tutaj niestety nie było praktycznie nic widać.... "
19 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne przedstawienie. Brawo! Natomiast ogromny minus za widoczność na sali zwłaszcza dla dzieci. Miejsca zbyt ciasno ustawione "
8 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo jestem zadowolona, z tej formy przebiegła bardzo sprawnie i bez żadnych problemów co ułatwiło mi skorzystanie z imprezy tym bardziej ,iż odległość od miejsca zamieszkania wynosi 300 km.Bardzo polecam,bez kolejek i straty czasu."
6 marca 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup i wysyłka biletu bardzo sprawna. Przedstawienie świetne dla dzieci. Dorośli też zadowoleni. Duzy minus dla Teatru Palladium za zbyt bliskie ustawienie rzędów i brak spadków, co mocno utrudnia oglądanie przedstawienia dzieciom siedzącym za dorosłymi. "
5 października 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Kinga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów przez internet przebiegł bez najmniejszych problemów - polecam. Przedstawienie wspaniałe, córeczka była zachwycona. Jedyne zastrzeżenie to sala. Rzędy krzeseł były ustawione zbyt blisko siebie, słaba widoczność ze względu na brak spadku (rząd XIII)."
5 października 2015
Ocena: 3 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie piękne, ale zgaszone światło na początku przez dwie minuty to uważam pomysł kompletnie bez sensu przy założeniu że na sali są małe dzieci. "
4 października 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie bardzo ładne. Córeczka zachwycona. Dobrze, że miałyśmy miejsca blisko sceny, bo widoczność dla dzieci bardzo słaba."
27 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata Siebu oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super miejsca ( 3 rząd ) i szybka wysyłka biletów domowych bez konieczności odbioru w teatrze :)"
23 lutego 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko szybko i sprawnie. Przedstawienie ładne. Rzeczywiście dorośli trochę zasłaniają dzieciom (do poduszek trzeba wcześniej dolecieć, bo niektórzy biorą po dwie) ale krzesła można przesuwać, szczególnie z tyłu, więc dobrze widzieliśmy."
22 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zadowolona z zakupu biletów przez internet. Wszystko szybko, sprawnie i bez kolejek. Jeśli chodzi o spektakl też mi się podobał, ale gorzej z organizacją miejsc w teatrze PALLADIUM, rzędy były źle i nie wyraźnie ponumerowane, co powodowało niepotrzebne nerwy. Widoczność w dalszych częściach sali bardzo słaba, nawet dla niższych dorosłych. Wszystkie miejsca były na jednym poziomie więc to utrudniało odbiór."
22 lutego 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o zakup biletów, to wszystko super, żadnych problemów. Przedstawienie bardzo ładne, jedynie do sali mam zastrzeżenie, bo w teatrze Palladium nie ma spadku i dobrze widać jedynie w pierwszych rzędach. Dorośli zasłaniają dzieciom widok, powoduje to trochę niepotrzebnych nerwów. Szkoda, że te przedstawienia nie są wystawiane w normalnym teatrze ze stałymi krzesłami i dużym spadkiem, co znacząco polepszyłoby komfort oglądania."
17 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Karol oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Błyskawicznie załatwiłem wszystkie formalności, wnuczki i ja zadowolone z przedstawienia"
3 lutego 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety zamówione przez internet, odbiór osobisty z pkt. Travel. Szybko,zwinnie i miło. Polecam"
14 stycznia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Kaśka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"pierwszy raz korzystałam z takiej formy, ale na pewno nie ostatni. Wszystko super"
29 października 2012
Ocena: 5 na 5

pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety na spektakl zamówiłam przez internet, opłaciłam przelewem i następnego dnia mogłam już wydrukować formularz wielkości A-4, na którym wszystkie informacje się znalazły. Z tym wydrugiem ważnym dla 4 osób udałam się na spektakl - bez problemu wystarczyło to do wejścia na salę. B. podoba mi się ta forma załatwiania sprawy, na pewno kiedyś chętnie jeszcze z niej skorzystam :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno