KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>3.29</b> na 5
średnia ocena to: 3.29 / 5
14
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Jak rozmawiać z chłopem jełopem?

29 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ciekawa pogadanka.Mimo tego,że zaznaczono "tylko dla kobiet",byłem jednym z trzech facetów na wykładzie. Super.Na następne występy p.Grzegorza,na pewno też pójdę."
16 sierpnia 2015
Ocena: 3 na 5

pl
Adriana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciekawe wystąpienie. Pan Grzegorz w ciekawy i zabawny sposób opowiada o relacjach damsko-męskich. Podpowiada jak rozmawiać z płcią przeciwną tak by się porozumieć. Ogromnym minusem był jeden wielki bałagan w jego wypowiedziach. Niepotrzebnie dawał się wciągać w dyskusję z uczestniczką, która ewidentnie przyszła tam rozwiazywać swoje prywatne problemy, a to nie jest terapia. Można przyjsć z partnerem, dla niego z pewnością to też będzie ciekawe doświadczenie"
24 listopada 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Strata czasu. Nie bylismy jedyni, którzy opuścili sale w trakcie, no właśnie w trakcie czegoś co cieżko klasyfikować nawet."
20 września 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podobało mi się wystąpienie pana Grzegorza, przedstawiał wątki damsko-męskich relacji w konkretny i humorystyczny sposób :-)"
20 września 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Mariia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Czy "TYLKO DLA KOBIET" oznacza, że nie mogę iść z partnerem? Proszę o odpowiedz."
5 września 2014
Ocena: 2 na 5

pl
kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dość wesoło ale za długo i raczej oczekiwałam czegoś innego, Pan Grzegorz zbyt głośny (źle ustawiony mikrofon) popełniał mnóstwo błędów językowych co bardzo mnie raziło."
14 sierpnia 2014
Ocena: 1 na 5

pl
szpal oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mnie nie przekonała ani osoba ani występ Pana Kordka. Nie przepadam za amerykańskim stylem interakcji z publiką znaczy lizusostwem. A to chyba już o krok od manipulacji. Ten niby luz to zwykła "ściema"."
11 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Show super. Grzegorz w fajny, lekki, żartobliwy sposób opowiada relacje i zachowania między kobietą i mężczyzną. O tym co zrobić żeby być najszczęśliwszą kobietą na świecie z idealnym mężczyzną u boku:) Polecam warte swojej ceny:))"
6 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Kamilka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wesoło i sympatycznie, bardzo miło spędzony czas, choć spektakl nie dla każdego :)"
2 maja 2014
Ocena: 3 na 5

pl
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było sympatycznie, choć spodziewałam się czegoś innego, trochę sie rozczarowałam."
1 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Grzegorz Kordek, na swoim show( które w zasadzie jest bardzo jasnym szkoleniem z zakresu psychologii) w sposób zartobliwy, lekki tłumaczy meandry mechanizmów behawioralnych, jakie funkcjonują u kobiety i miężczyzny - niby takie same a jednak..... i to "jednak" jest własnie tłumaczone, po to aby w przyszłości nie popełniać błędów, które niestety mogą rzutować na sukces związku. Seminarium jest przygotowane i prowadzone bardzo rzetelnie - super sprawa, świetna zabawa, POLECAM!!! "
1 maja 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Żenująco niski poziom występu. Wiele Pań nie dortwało do końca, a to samo w sobie stanowi ocenę."
1 maja 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dziewczyny ! Kobiety ! O inteligencji wyższej od kury - nie idźcie na ten tzw. spektakl. Za 49 zł dostaniecie papkę , która bynajmniej nie jest żadnym seansem, tak jak go zapowiadają . Jest żenującym występem spoconego Pana , który naprawdę nie ma nic ciekawego do zaprezentowania. Czekałyśmy pól godziny na zmianę konwencji tego spektaklu - wyszłyśmy rozczarowane, zażenowane i zniesmaczone. Może mamy inne wymagania , może mamy idealnych facetów. A może po prostu nie lubimy być oszukiwane. K"
30 kwietnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna sprawa, gorąco polecam.Niby wszystko oczywiste a jednak nie takie proste.Grzegorz Kordek super facet, luzacki i bezpośredni i w taki sam sposób prowadzi swój program.polecam"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno