KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
średnia ocena to: 4.5 / 5
2
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Noc z Harrym Potterem

31 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Maja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza była wspaniała !Trafiłam do Hipogryffu Lubię Harry'ego Pottera.Podobały mi się lekcje,tym bardziej numerologia i obrona przed czarną magią . Zawody Quidich'a też były super .Polecam i pozdrawiam"
31 maja 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Zosia, Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza zorganizowana była bardzo dobrze. Moja córka jest fanem Harry Pottera, wie o nim dużo. Z tego, co mi mówiła, bardzo jej się podobało, na przyszłość jednak warto, aby osoby "grające" różne postaci oraz generalnie w spektaklu uczestniczące powinny obejrzeć choć jeden film, aby bardziej być w temacie i chociażby poprawnie wymawiać imiona i nazwy z danego tytułu. Poza tym, córka była z koleżanką, więc fajnie byłoby coś wymyślić, aby osobom takim umożliwić bycie razem podczas zabawy. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno