KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.91</b> na 5
średnia ocena to: 4.91 / 5
706
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Kiedy kota nie ma...

12 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetnie się bawiliśmy w Filharmonii w Rzeszowie. Miłe i relaksujące oderwanie od dnia codziennego. Sztuka świetna. Pani Skrzynecka absolutnie rewelacyjna. Zdecydowanie polecam."
12 listopada 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Obsada rewelacja, fabuła ciekawa, zabrakło mi jednak żartów słownych, których w takiej sztuce powinno być znacznie więcej"
28 października 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata Piase oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam gorąco zakupy biletów za pośrednictwem kup bilecik.pl. Wielki profesjonalizm."
28 października 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata Kil oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie teatralne na bardzo wysokim poziomie. Megaaa duża dawka humoru, prawdziwej gry aktorskiej, radości i zapomnienia o problemach dnia codziennego. Polecam serdecznie i do zobaczenia. "
28 października 2014
Ocena: 4 na 5

pl
ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka cudna!Gra aktorów rewelacyjna! Jest jednak jedno ale...kilkakrotnie już kupowałam bilety za pośrednictwem kupbilecik.pl i nigdy nie było najmniejszych problemów, aż do wczoraj...niestety te same bilety zostały sprzedane dwukrotnie, przez co kilka osób nie miało wczoraj gdzie usiąść. Spowodowało to niepotrzebne zamieszanie i irytację. Na szczęście dzięki operatywności i uprzejmości pracownicy MDK-u, udało się "w nieco zmienionych warunkach" sztukę obejrzeć. Ale minus dla kupbilecik.pl"
28 października 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie jestem fanem teatru ale ten spektakl bardzo mi się podobał. Gra aktorów super z wyróżnieniem Pani Skrzyneckiej. Oczywiście Pani Marta przepiękna. Polecam."
<<<   -   7  8  9  10  11  12  13  14  15   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno