KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>2.17</b> na 5
średnia ocena to: 2.17 / 5
6
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Blask - The Musical

12 grudnia 2014
Ocena: 3 na 5

pl
Nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szkoda, ze nie skupiono sie głownie na muzyce , choć pzekaz nie był zły i mam nadzieję ze Michaelowi by sie to podobało.Fajnie , ze dzieciaki poznają jego torczość i uczą sie go rozumie.c To wazne w całym zakłamaniu na jego temat."
10 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety porażka, nie dość że spektakl miał charakter szkolnego teatrzyku to jeszcze sprzedano mi miejsca w loży centralnej, które nie is miejscu moich miejsc znajduje się stanowisko techniczne. Zadowoleni byli tylko rodziny dzieci które wystąpiły na scenie."
10 grudnia 2014
Ocena: 3 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udane partie wokalne i taneczne, dzieci i młodzież doskonale się spisały.Zgadzam się z poprzednim wpisem, że dialogi były słabe i było ich za dużo.Ale całość warta zobaczenia. "
10 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Infantylne dialogi, słaba synchronizacja, niewyćwiczone układy. Poziom szkolnego przedstawienia, który nigdy nie powinien zagościć w filharmonii."
9 grudnia 2014
Ocena: 2 na 5

pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pomysł wspaniały, młodzież i dzieciaki również. Szkoda, że widzowie zostali poddani takiej ciężkiej próbie przez nieudolnego scenarzystę. Niestety - wieliu widzów wyszło wczoraj przed końcem premiery, ponieważ mało kto (poza rodzinami dzieci), był w stanie znieść infantylne dialogi i przegadany musical. Przyszłam na ten spektakl, żeby posłuchać utworów Jacksona. Rozumiem też konwencję musicalu-ma on swoja fabułę. Nie może być jednak tak, że widzowie przysypiają, bo scenarzysta przesadził..."
9 grudnia 2014
Ocena: 3 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gratuluję młodym artystom. Widać było prawdziwe talenty. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno