KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
56
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Robert Kasprzycki

4 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zwykle - świetny koncert! Genialna atmosfera, niezwykłe piosenki, miejsce i na refleksje, i na anegdotki oraz żarty. Już zaczynam wypatrywać kolejnego koncertu Pana Roberta w Lublinie."
28 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert, polecam wszystkim fanom piosenki poetyckiej! Ten artysta uzależnia :-). Zapraszamy częściej do Lublina :-)"
27 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny i mistrzowsko zagrany!!! Zresztą to kolejne już potwierdzenie znakomitych umiejętności wokalnych i gry Roberta Kasprzyckiego. Miałam okazję słuchać go na licznych koncertach w krakowskich klubach. Gorąco polecam :) Oby więcej wydarzeń z udziałem Roberta Kasprzyckiego w Lublinie! "
19 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Łucja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert genialny! Jakże inny od tych sezonowych gwiazdeczek, które wychodzą na pół godziny i udają, że dbają o publiczność. Na pewno nie opuszczę żadnego następnego koncertu Robert Kasprzycki Band w Lublinie i polecam wszystkich. A nowa płyta - już przyjemnie gra :) Dziękuję!!!"
19 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
E&M oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Panie Robercie, koncert był rewelacyjny od pierwszej minuty aż do samego końca! Natomiast to co Pan zrobił na koniec to prawdziwy majstersztyk! Chcemy więcej Kasprzyckiego w Lublinie!!!"
19 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Eliza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"magiczne ponad 2 h, artysta utalentowany, inteligenty dowcip, luz i dużo intymnych wyznań. Na pewno nie był to mój ostatni koncert Roberta KAsprzyckiego "
<<<   -   1  2   -   >>>