KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>2.67</b> na 5
średnia ocena to: 2.67 / 5
3
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Jan Brzechwa i Julian Tuwim dzieciom

8 grudnia 2014
Ocena: 2 na 5

pl
Hania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zacznę od tego że aktorzy skupili się tylko na Janie Brzechwie a miał być również Julian Tuwim. Nie podobało mi się to w jaki sposób przedstawienie zostało zakończone. Nagle aktorzy spojrzeli na zegarek, zorientowali się że jest późno i nagle koniec. Tak się nie robi. Poza tym jak już zaczęli te konkursy z dziećmi to końca nie było. A to przecież to aktorzy mieli występować. Reasumując bilety były stanowczo za drogie jak za takie przedstawienie."
8 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie bardzo słabe, 50zł. za bilet to była cena stanowczo wygórowana, nieładne podkłady muzyczne pod śpiewanymi wierszami, konkursy z nagrodami- to inaczej mikołaj na scenie, który za powiedziany wierszyk dal czekoladowego mikołaja. Nie polecam tego przedstawienia."
8 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Iza Kolanowska oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super polecam"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno