KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4</b> na 5
średnia ocena to: 4 / 5
6
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Walentynki w Dworze Artusa - "Piosenki o miłości"

18 lutego 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Z przyjemnością słuchaliśmy piosenek w wykonaniu pięknych, młodych, utalentowanych pań. Troszkę jestem zawiedziona bo oczekiwałam bardziej wesołych utworów. Obsługa przed koncertem sprawna i kompetentna. Oczekuję na powtórkę za rok."
17 lutego 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Z przyjemnością słuchaliśmy piosenek w wykonaniu młodych, pięknych utalentowanych kobiet. Spodziewałam sie bardziej weselszych i skoczniejszych piosenek o miłości a te były troszkę za smutne. Zakup biletu bez problemu. Czekam na kolejny koncert w Dworze Artusa."
16 lutego 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany ale ważniejsza jest możliwość zakupu biletu przez internet z podglądem rozmieszczenia miejsc. Dziękuję również za powiadomienie o koncercie bo choć zaglądam często na stronę Dworu Artusa to zawsze takie przypomnienie o imprezie mobilizuje do zakupu ciekawego biletu "
15 lutego 2015
Ocena: 2 na 5

pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się na temat wczorajszego koncertu. Uważam, że pomysł zorganizowania takiego spotkania w walentynkowy wieczór jest jak najbardziej na miejscu. Doceniam młode talenty wokalistek, poczucie humoru pana Leszka, lecz niestety muszę przyznać, że ów koncert będzie o wiele radośniejszy. W święto zakochanych nie zawsze smutek, nostalgia i liryczny charakter dobrze wpływa na atmosferę. Szkoda, że dziewczyny dobrały sobie właśnie taki repertuar. BYŁO ZA SMUTNO-pozdrawiam"
15 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Wspaniałe, piękne i uzdolnione młode artystki. Zakup biletu jak zwykle bez problemu."
15 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna impreza. Koncert w bardzo sympatycznym klimacie z młodymi, dobrze zapowiadającymi się wokalistkami. Świetne głosy wszystkich, szczególnie pani z repertuarem m.in. Anny German. Więcej takich koncertów!!!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno