KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
7
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Gala Piosenki Biesiadnej

3 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniała zabawa, artyści trzymali poziom jak przed laty. Cudowne 3 godz wzruszeń, śpiewu i tańca. Dziękujemy wykonawcom."
29 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zabawa przednia, a mnie ubyło prawie 50 lat niestety w tych tylko godzinach. Rano wróciła rzeczywistość czyli bardzo kochane wnuki..."
29 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam okazję być na tej GALI! Wcześniej - zawsze brakowało czasu... Wspaniali nasi artyści, niezapomniane wrażenia, cudowna zabawa!!!!! "
29 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastycznie zorganizowana impreza. Kupiłam bilety dla mojej mamy na prezent urodzinowy, jej uśmiech i radość podczas gali był bezcenny, a i ja świetnie się bawiłam. Dziękuję oby więcej takich imprez. Polecam !"
28 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Tadeusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"niesamowite wrażenia artystyczne i duchowe. Trzy godziny wspaniałej zabawy, na bardzo wysokim poziomie.Powrót Gali ze wszelkich miar bardzo udany. "
28 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja. Super obsada. Cała plejada gwiazd. Nie można było usiedzieć na miejscu, gardło od śpiewania boli jeszcze dziś. Niezapomniane wydarzenie. Polecam wszystkim!"
20 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
fanka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniala zabawa! Niezapomniane wrazenia! Polecam wszystkim!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno