KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Pan Jowialski

10
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Świetne przedstawienie, druga część doprowadziła mnie do płaczu ze śmiechu (uwaga na pana Malajkata!), cała grupa aktorska zagrała świetnie, nie tylko stara kadra :-) (którą oglądałam ze wzruszeniem wręcz). Bardzo podobała mi się pomysłowa scenografia pasująca do wszystkich scen oraz mobilność kostiumów - to też sztuka :-)"
"Stary dobry Fredro i wyśmienici aktorzy -nic więcej nie potrzeba.Pan Malajkat spowodował utratę mojego makijażu- popłakałam się ze śmiechu."
"Pogodny, zabawny spektakl z świetną obsadą."
"Wyśmienita obsada i wspaniałe aktorstwo. Malajkat przeszedł sam siebie i rozbawił nie tylko publiczność ale i współwykonawców (Janda ratowała poważną minę zasłaniając się kapeluszem)."
"Gdyby nie Pan Malajkat i Pani Janda, spektakl odebrałabym jako szkolne przedstawienie. Bardzo skromna scenografia, ale rozumiem ,koszty.Tylko , że bilety nie są tanie i w zamian oczekujemy .my widzowie,czegoś dobrego. Kolejny raz przekonuje się, że lepiej ogladać we wrocławskich teatrach rodzime przedstawienia, ktore robione są z rozmachem i świetna gra naszych wrocławskich aktorów.Na spektakle przyjezdne szkoda czasu."
"Spektakl i aktorzy super. W pierwszej części na balkonie były kłopoty ze zrozumieniem aktorów zwłaszcza tych młodszych, w drugiej było już ok."
"Ogólnie na 5, chociaż gra młodych aktorów wymaga jeszcze dużo pracy. Stara kadra - bezkonkurencyjna."
"Niezawodny Fredro w doskonałej obsadzie, czegóż chcieć więcej?!"
"Przedstawienie w doborowej obsadzie zadowoliło chyba każdego widza. Świetne aktorstwo i doskonały-jak zwykle-Fredro. Wspaniała zabawa."
"Magiczny wieczór, niezapomniane wrażenie, wielkie emocje - można długo tak mówić, ale żadne słowa nie oddadzą w pełni cudownego nastroju, jaki wywołało przedstawienie \Pan Jowialski\. Wielki ukłon dla aktorów, którzy oczarowali publiczność. Dziękuję."