KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: La Traviata

10
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"jestem zachwycona, cudowny spektakl z niesamowitymi artystami,rewelacyjne głosy,czekam na kolejny występ we Wrocławiu i mam nadzieję , że będą częsciej"
"Instrumentów było zbyt mało bo smyczki nie wystarczą żeby oddać całość muzyki w tej operze. Główna śpiewaczka bez zarzutu ale reszta znacznie mniej barwna. Kościół św. Marii Magdaleny we Wrocławiu nie ma odpowiedniej akustyki dla wydarzeń operowych i dlatego pojawiały się różne pogłosy/echa - co też musiało przeszkadzać śpiewakom. Troszkę za drogo skoro taką operę można zobaczyć we Włoszech za podobną cenę."
"Na wydarzeniu nie pomyślano w ogóle o odbiorcach. Napisów żadnych. Tłumaczenie scen przekrótkie. Spektakl zapewne był wspaniały, jednak nic nie było widać już z trzeciego rzędu, a rzędów było dużo więcej. Żałuję, że tam poszedłem. Stracone pieniądze i to nie małe. Wydarzenie mocno przewartościowane, a kościół nieprzygotowany. Sam kościół może jest bardzo ładny, ale trzeba poświęcić trochę więcej czasu niż 15 minut na scenografię. Szkoda słów, daje dwie gwiazdki ponieważ sama opera się obroniła"
"W pierwszych rzędach dobra akustyka, dalej już gorzej, zwłaszcza przy kilku głosach jednocześnie. Drewniane krzesła bez żadnych poduszek na dwugodzinny spektakl to trochę słabe rozwiązanie. Wytatuowana pani fotograf biegająca w dresie przed pierwszym rzędem i trzaskająca migawką i błyskająca fleszem w trakcie opery trochę psuła klimat. Ogólnie w porządku, ale może być lepiej."
"Wykonanie wyśmienite szczególnie główna rola kobieca, wspaniała uczta duchowa Poza problemem osób z biletami gruponu, dlatego zaproszenia na inne tego typu występy artystyczne miejsca winny być numerowane."
"Soliści oraz zespół - DOSKONALI. !!! Organizacja fatalna - zdublowane miejsca- sprzedawane równolegle na gruponie i kup bilecik , jedna osoba od organizacji- absolutny chaos i bałagan. Nie przygotowany prowadzący - nie potrafiący przeczytać z kartki nazwisk wykonawców ... mylący się nawet w czytaniu tekstu . Wykonawcy obronili się sami - bo byli doskonali - natomiast agencja przygotowująca to wydarzenie - fatalna!!!."
"Jestem bardzo zadowolona, artyści wspaniali, klimat również."

La Traviata

"Piekne przedstawienie. Solisci wspaniali. Dziekuje :)"