KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Krzysztof Daukszewicz

238
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.91
średnia ocena
pozycja w TOP
"WSZYSTKO W ELEGANCKIM PORZĄDKU, KONCERT BARDZO FAJNY, ORGANIZACJA B. ZAKŁÓCEŃ. POLECAM"
"Na koncert poszła moja mama - wróciła zachwycona to chyba znaczy, że zabawa była dobra."
"Wspaniale wydarzenie, cudowni ludzie. Wyszukany dobór skeczy, bystre komentarze, wspaniały człowiek. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)"
"Pan Krzysztof jest jedyny. Dzięki, za to że jest i niech tworzy jak najdłużej. Do zobaczenia p. Krzysiu na kolejnej Danielce."
"Przeuroczy, inteligentny artysta - jakich teraz mało. Widzowie stanęli na wysokości zadania , wspaniale reagując na dowcipne i aluzyjne teksty. Wielkie DZIĘKI !!!"
"Wspaniały występ satyryczny, zapraszamy Pana Daukszewicza do częstszych występów w Krakowie."
"Super wieczór, świetna atmosfera, cięty chumor. Zakup biletów bezproblemowy."
"Cudowne spotkanie z inteligentną satyrą Pana Krzysztofa Daukszewicza. Artysta jak zawsze z klasą, atmosfera super! Serdecznie polecam."
"Szkoda, że Pan Daukszewicz tak rzadko bywa w Krakowie. Tego występu nie da się opisać. To trzeba przeżyć; tylko wtedy można docenić kunszt satyryczny Pana Daukszewicza. Każdemu polecam."
"Występ na najwyższym poziomie, wspaniała atmosfera, gorąco polecam."
"Tak spotkanie z Panem Krzysztofem Daukszewiczem było pięknym przeżyciem , mimo informacji o płonącej Katedrze Notre Dam, program zaktualizowany, , każde spotkanie z Panem Krzysztofem jest tak jak powiew świeżego powietrza"
"Zawsze dowcip Pana Daukszewicza mi odpowiadał i tym razem było podobnie. Poziom jego występów jest zawsze wysoki, gość trzyma klasę!!! Gorąco polecam taki rodzaj rozrywki."
"Ogólnie w porządku. Spędziłam dwugodzinny występ, w oparach wyważonej ironii, bez zmęczenia. Dodatkowo mogę polecić artystę dla osób 50+"
"Takich koncertów oby jak najwięcej.Koncert super,Pan Krzysztof Daukszewicz to klasa sama w sobie.Dziękujemy . Sprzedaż biletów bez problemów.Polecamy."
"Wykonawca i Koncert na najwyższym poziomie, niebanalna atmosfera, bliski i ciepły kontakt Pana Krzysztofa z widzami :-). Polecam Wszystkim. Brawo Pan Krzysztof. Brawo Sulechowski Ośrodek Kultury!!! Oby takich Koncertów było więcej."
"Wspaniały koncert, w ustach Pana Krzysztofa, drugi sort zabrzmiał bardzo dumnie :) Atmosfera cudowna. Polecam."
"Byłam pierwszy raz w Sulechowie na imprezie zorganizowanej przez Ośrodek Kultury, spotkanie z Panem Daukszewiczem - SUPER - forma sprzedaży biletów bardzo mi odpowiada i proszę o informacje o wszystkich imprezach organizowanych przez SOK."