KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Maria Peszek

45
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Maria dała bardzo fajny koncert. Widać też mocno progres sceniczny. Szkoda, tylko, ze juz po godzinie zeszła ze sceny i dała tylko 15 min. bisów ;/"
"Dobry koncert. Teksty 100%. Jedna z nielicznych wokalistek, która wie o czym śpiewa."
"Bardzo dobry koncert,dużo energii płynącej ze sceny.Wspaniała Maria, zespół,ludzie i atmosfera. I teraz ponazekam:za krótko, dla mnie koncert powinien trwać wiecznie"
"Wspaniały koncert, rewelacyjna muzyka, teksty, energia na scenie. Fantastyczna Artystka.. przez duże \A\!!! Brawa i szacunek."
"Koncert fenomenalny, fantastyczny!!! Maria jak zawsze energetyczna!"
"Od wielu lat jestem pod wrażeniem kreacji sztuki, zarówno Pana Jana Peszka, jak i Pani Marii Peszek, mimo, że prezentują jakże odmienne formy tej sztuki. Pani Maria Peszek wczoraj, jak zwykle, zaprezentowała doskonałe, zaangażowane teksty, zwracając uwagę na zagrożenia dotyczące braku tolerancji u ludzi, wyalienowania spod kontroli obywateli władzy, dzielenia ludzi itd. Ponadto: świetny wokal, ruch sceniczny i doskonała forma fizyczna. Także organizacja koncertu. Pozdrawiam serdecznie!"
"Znakomity! Świetnie wpisał się w otaczającą nas rzeczywistość. Pozytywne przeżycie emocjonalne. Proszę o więcej."
"Bardzo energetyczny i dynamiczny koncert, Maria niezawodna !!!"
"Koncert superaszczy!!!! Warto. Szkoda ze tylko godzinkę trwał ..... Ale naprawde warto"
"Bardzo emocjonujący koncert. Cudna, energetyczna, Maria! Jestem pod wrażeniem! Mam ochotę na kolejny! Gorąco polecam! :)"
"Super koncert, utwory różnicowane niosące wiele emocji, znakomite aranżacje i przede wszystkim muzyka do tekstów a nie odwrotnie, teksty ambitne z przesłaniem a nie o dupie Maryni, czasem z ewidentnym sarkazmem lub z podwójnym ,,dnem\, całość dynamiczna , znakomita wokalnie z perfekcyjnie dobraną kolejnością utworów. Na taki koncert mógłbym chodzić co tydzień. Gorąco polecam koncert, ale zdecydowanie na stojąco a nie siedząco, ciało samo wyrywa się do ruchu w rytm tej muzyki."
"Dobry koncert! szkoda, że tak krótko ;)"
"Mimo tego, że była chora o czym dowiedzieliśmy się pod koniec koncertu, forma na najwyższym poziomie. To chyba najważniejsza płyta i trasa tego roku."