KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Alicja Majewska - Wszystko może się stać

161
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.99
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert Alicji Majewskiej - uczta dla ucha , uczta dla oka"
"Super koncert :) Pani Alicja to prawdziwa Artystka polskiej sceny muzycznej ..... wciąż niesamowity głos, wspaniałe poczucie humoru obojga - Alicji Majewskiej oraz Włodzimierza Korcza :) Natomiast piosenki to prawdziwe perełki, teksty sensowne, życiowe ....historie odzwierciedlające nasze codzienne życie"
"Niezapomniany koncert, niezapomniane wrażenia. Szyk, klasa i elegancja."
"Wspaniały koncert. Pani Majewska zachwyca głosem i sylwetką. Gratuluję świetnej kondycji. Mile spędzony wieczór, polecam"
"Pani Alicja Majewska od lat razem z Włodzimierzem Korczem na scenie - to WIELKA KLASA, WYSOKI POZIOM !!! Z ogromną przyjemnością i nie po raz pierwszy wysłuchaliśmy z mężem koncertu. Jeszcze raz dziękujemy. To był wspaniały wieczór"
"Koncert wspaniały. Wzruszające teksty piosenek. Byłam oczarowana klasą tak wielkich artystów. Polecam"
"Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz to wspaniali artyści, jedyni w swoim rodzaju. Koncert z ich udziałem to mile spędzony czas. Utworów Pani Alicji, zarówno tych starszych jak i nowych słucha się z wielką przyjemnością, ich teksty wzruszają. Jednym słowem mistrzostwo!"
"Cudowny występ obojga artystów! A po koncercie szansa na rozmowę i autograf i zdjęcie, bez problemu znaleźli siły i mieli chęć spotkać się"
"Bardzo przyjemny koncert, ale na Ani Dąbrowskiej bawiłam się lepiej"
"Warto karmić siebie pięknymi dzwiękami, słuchać mądrych życiowych tekstów, uśmiać się do łez ale też zapłakać. Takie emocje podczas koncertu zafundował duet Pani Alicja i Pan Włodzimierz. Wspaniały głos, piękna muzyka, pozytywna energia, WIELKA ŻYCIOWA MĄDROŚĆ."
"Nie byłam na koncercie, bilety zostały sprezentowane moim rodzicom, ale byli zachwyceni! Klimat konce