KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Piotr Rubik

83
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.92
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert był przeczaderski, wspomnienia rewelacyjne :D super, że jest forma internetowego zakupu biletów, bo do Chełma było mi trochę nie po drodze :P"
"Koncert rewelacyjny. Organizacja świetna."
"Piotr Rubik- artysta z klasą, wrażenia niezapomniane, gorąco polecam."
"Koncert super, polecam. Kupiłam nawet płytę Rubika i bardzo zależało mi na jej podpisaniu przez artystów. Niestety organizatorzy nie poinformowali nas, że jeden bilet uprawnia do wejścia na teren Amfiteatru TYLKO JEDEN RAZ. Wyszłam PO KONCERCIE na parking otworzyć samochód znajomym i ochrona nie wpuściła mnie już z powrotem. Błagania nic nie dały. Nie muszę dodawać, że gdybym wiedziała o tym przepisie to przerzuciłabym klucze od samochodu przez ogrodzenie!!! Oprócz tego koncert bardzo udany."
"Fantastyne przezycia . Wysoko oceniam kunszt artystyczny Piotra Rubika. Do tego ten wspaniały luzik Artysty i piosenki o Miłości no... bomba."
"Wakacyjna, propagandowa chałtura Pana Pe Rubika w wersji niskonakładowej za spore pieniądze od słuchaczy! Występ z pół playbacku z 1/2 widocznego składu orkiestry i przyzwoitym chórem który śpiewał lepiej od solistów.Amfiteatr jednak dobrej akustyki nie miał bo to Kumowa Dolina była.... No cóż na bezrybiu i rak ryba!"
"Koncert SUPER, wrażenia artystyczne na najwyższym poziomie, atmosfera kapitalna. Polecam, ja juz szykuje sie do zakupu biletów na następny koncert w Chełmie:)"
"Wspaniały koncert, wspaniali artyści. Oby więcej takich wydarzeń w Chełmie. Bardzo dobrą inicjatywą była możliwość spotkania z artystami po koncercie, nie tylko, by zrobić zdjęcie czy zdobyć autograf, ale by porozmawiać."
"Koncert rewelacyjny, Piotr Rubik pokazał niesamowitą klasę!"
"Przecudne widowisko, miód na serce, rozkosz dla uszu. Coś pięknego, można zapomnieć o Bożym świecie słuchając tego koncertu."
"Fantastyczny koncert!!!!!!! fantastyczni soliści, orkiestra, chór, i oczywiście wisienką na torcie był sam.... PIOTR RUBIK :):):)"
"Bardzo się cieszę że mogłam być na tym koncercie w Katowicach w spodku. Na początku trudno mi było się wyciszyć, ale potem to już było cudownie. Bardzo odpowiadało mi poczucie humoru Pana Piotra Rubika,takie na moim poziomie dyskretne:)ten koncert na długo pozostanie w mojej pamięci. Bardzo odpoczęłam i szczerze polecam wszystkim. Rozpoczęło się punktualnie i trwało za krótko, czas szybko minął...więc to oznacza że było super:)!! i tak rzeczywiście było."
"Super wrażenia!Niesamowita uczta dla ducha !P.Rubik i wykonawcy oddali się całkowicie wykonywanym utworom.Warto było wziąć udział w tym spektaklu.WSZYSCY byli poprostu CUDOWNI"