KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Accantus na żywo: Sylwia Banasik

203
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.97
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Cały recital przepiękny! Dodatkowi goście- najlepszy prezent/niespodzianka! Pani Sylwia po prostu niesamowita! Studio Accantus jak zawsze na najwyższym poziomie! Specjalne podziękowania dla Pani Kasi Mazurkiewicz i Pani Magdy Laskowskiej, dzięki którym ten występ był spełnieniem marzeń! Nigdy nie byliśmy na jakimkolwiek lepszym wydarzeniu!"
"Brak mi słów, aby opisać co zobaczyłem i usłyszałem. Sylwia dała siebie dosłownie wszystko. Najlepszy z koncertów."
"Wspaniały występ. Accantus kolejny raz zaprezentował mistrzowską formę."
"Nieziemskie doznania :-) Rozrywkowo i nostalgicznie, zabawnie i wzruszająco, mnóstwo samych pozytywnych emocji. Jestem pod wrażeniem."
"Pojechałam na występ z synem, który odkrył Accantusa niedawno, było pięknie, Sylwia Banasik dała mistrzowski popis swoich możliwości. Na żywo rzeczywiście lepiej niż w internecie, wtedy czuć emocje, ciarki na ciele i wzruszeń moc. Syn złapał accantusowego bakcyla i jedzie na występ do Gdyni, na 19 stycznia. Polecam wszystkim!"
"Jak zawsze cudowny recital, choć tym razem zabrakło tej magii. Mimo wszystko warto było się na niego wybrać."
"To było coś niesamowitego! Kolejny raz mnie nie zawiedli ❤️❤️ Chce więcej i więcej"
"Bardzo dobry koncert. Sylwia czarująca głosem na żywo chyba bardziej niż w studio."
"Sylwia ma niesamowity głos! Zdecydowanie polecam Jej recitale! :)"
"Jak zwykle świetny koncert. Wspaniały głos, a wykonanie Wilczej zamieci w duecie piękne - żałuję, że tej piosenki nie było na bisie i że był tylko jeden bis. Czekam na kolejny koncert."
"Moj drugi recital Sylwii-właśnie w Bydgoszczy, bylo po prostu bosko! Sylwia daje z siebie maksa, te emocje i gra aktorska sprawiają, że chce się więcej i więcej! A przecież dzień wcześniej była w Warszawie, co jeśli chodzi o śpiew jest mega wyczynem z racji zmęczenia głosu, a Sylwii nic nie przeszkodzilo. Mam nadzieję że Accantus nie raz jeszcze pojawi się w Bydgoszczy, bo z przyjemnością pojawię się po raz kolejny."
"Recital genialny- cudowni goście, cudowne głosy. Więcej takich wydarzeń z udziałem gwiazd accantusa. Brakowało drugiego bisu ale i tak jestem bardzo zadowolona."
"Recital był bardzo fajny, podobała mi się możliwość obejrzenia na żywo umiejętności tych ludzi - śpiewu i gry. Jestem pod wielkim wrażeniem. 1 gwiazdkę mniej, gdyż nie zostałem rzucony na kolana ;)"
"Koncert świetny! Jak zawsze z reszta. Nowe piosenki, rewelacyjni goście. Trochę szkoda, ze nie było drugiego bisu. Czekamy na następny recital :)"