KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

151
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.83
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Bardzo mile spędzony czas. Koncert połączony z baletem - super. Polecam."
"Początkowo trochę słaby kontakt muzyków z publicznością, żadnych zapowiedzi. Potem się rozkręcają i łapią ten kontakt ale trzeba swoje odczekać. Widać, że muzycy dużo swobodniej czują się w muzyce dalekiej od walca, tej dynamicznej i regionalnej, a nie samych standardach. Tancerze - ładnie, ale walc to chyba za dużo powiedziane."
"Wspaniały koncert, przede wszystkim muzycznie. Gorąco polecam następne."
"Zachwycające stroje tancerzy. Piękne przedstawienie. Polecam."
"Orkiestra fantastyczna !!! Balet mnie nie zachwycił. Niestety było widać drobne mankamenty warsztatowe panów ( poza dwójką z nich , którzy byli świetni ). Możliwe, że nie starali się za bardzo, bo przecież przedstawienie chyba każdego dnia w czasie tournée . Stroje ciekawe, choreografia fajna. Brak aranżacji sceny mocno dotkliwy, przedstawienie bardzo na tym traci. Szczególnie na niezbyt atrakcyjnej scenie Teatru Małego w Tychach. Mimo to , warto się wybrać w krainę walca w jeden zimowy wieczór."
"Koncert wspaniały, po prostu, to wydarzenie trzeba zobaczyć."
"Koncert wraz z zespołem tancerzy jako przedstawienie bardzo dobre. Muzyka przeplatana tańcami dobrze dobrana. Brakowało mi tylko odpowiedniego przygotowania sceny (jakiegoś ładnego wystroju odpowiedniego do koncertu noworocznego i walców wiedeńskich) przez Teatr Mały w Tychach."
"Popieram w całości ocenę P.Marcina ignorancja dla występujących i oglądających !!!! . PAła dla Filharmonii ,zero zaangażowania.WSTYD"
"Zawiedziony jestem jakością obsługi oraz zaangażowaniem się Filharmonii Zielonogórskiej względem takiego wydarzenia. Żadnej zapowiedzi, żadnej scenerii, bez jakiegokolwiek barwnego oświetlenia. Jarzeniówki z góry. Jest mi po prostu wstyd za taki koncert. Na dole bufet, pustki po całości. Tragedia !!! Średniowiecze - a może głęboka komuna. Jest co poprawiać. Koncert - sam w sobie przepiękny, szkoda tylko, że na takiej sali."