KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Kabaret Hrabi

1234
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.93
średnia ocena
pozycja w TOP
"za dużo improwizacji. Stopniowo wprowadzali w klimat ale "wady i waszki" rok temu poziom wyżej. I tak duży szacunek za 2 h zabawy. polecam ten kabaret."
"Super przedstawienie zwłaszcza w duetach z innymi formacjami jak tu AbOvo. Improwizacja godna uwagi. Śmiech to zdrowie a tu było go naprawdę dużo. :)"
"Szybko, sprawnie. Polecam wszystkim ."
"Świetny kabaret!!! gwarantowane dwie godziny smiechu 8-)"
"Dno i pół metra mułu. Nie śmieszne. Fatalna formuła kabaretu. Nie na to czekaliśmy. Żadnych skeczy tylko marne improwizacje"
"To był najlepszy kabaret na jakimkolwiek byłam. Uśmiech z twarzy nie schodził mi przez całę 2 godziny. Polecam"
"Dobrze wydane pieniądze. Warto iść. 2 godziny śmiechu. Polecam wszystkim którzy lubią improwizację oraz kabaret HRABI. Zobaczycie coś czego nigdy wcześniej nie widzieliście i nie słyszeliście.!!!"
"Bardzo fajna impreza, oryginalna, relaksująca - polecam."
"Aktorzy obu kabaretów na pewno bardzo dobrzy, niestety forma tego występu zupełnie nie dla mnie, nie porwała mnie, nie zachwyciła, poniżej moich oczekiwań. Następnym razem z przyjemnością wybiorę się na Hrabi, ale już w tradycyjnej formule. Zabrakło mi dobrego tekstu, fabuły , oprawy muzycznej i scenicznej. Był to po prostu taki wyreżyserowany stand-up z mikrofonem w ręku na pustej scenie. Jak dla mnie na raz wystarczy. Miły wieczór, na pewno, ale bez fajerwerków niestety."
"Absolutna rewelacja, kabaretowa uczta"