KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Ewa Farna Tour - akustycznie

8
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Ewa Farna utalentowana ze wspaniałym głosem piosenkarka.Potrafi przekazać ważne \emocje\ które jak psycholog pokazuje.Ma wrodzony szacunek do ludzi a to bardzo rzadko spotykana dziś cecha.Będę śledzić koncerty i chętnie pojadę na większą salę koncertową.Polecam osobom w każdym wieku!Maria"
"Super koncert. Głos Ewy znakomity!!! Muzycy i wokale wspaniałe!!! Klimat koncertu, oprawa, gra świateł znakomita. Polecam gorąco, łapie za serce :)::)"
"Bardzo przyjemnie spędzony czas:) Przeróbki przebojów Ewy w stylu piosenki artystycznej. Były również szybsze piosenki. Polecam serdecznie !"
"Bardzo energetyczny koncert !!! Polecam gorąco !!!"
"Koncert wypadł bardzo dobrze.Ewa Farna bardzo utalentowana osobowość.Warto było się wybrać .Polecam"
"Koncert wspaniały!!!!! Wrażenia niesamowite! Ewa Farna śpiewa cudownie. Jest piękną, wrażliwą Dziewczyną. Potrafi nawiązać fajny kontakt z publicznością. Pójdę na każdy Jej koncert."
"Ewa Farna super. Natomiast organizacja fatalna po wejściu na salę okazało się ze numery miejsc zakupionych nie są dostepne, do tego w sprzedaży były miejsca dla obsługujących sprzęt sali. Przykre bo kupiliśmy bilety z miejscami za 69 zł a usiedlismy w gorszym miejscu, spory bałagan."
"Niesamowite, artystyczne, kompletne i bardzo dopracowane widowisko. Polecam Gorąco."