KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Stare Dobre Małżeństwo

4432
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.95
średnia ocena
pozycja w TOP
"Każdy koncert jest inny - wyjątkowy .Dużo nowych piosenek , wspaniałych tekstów , jednak przy "starych kawałkach "widownia ożywa i robi się niesamowity klimat. Polecam każdemu żeby przynajmniej raz w życiu poszedł na koncert Krzysztofa Myszkowskiego."
"Fantastyczny koncert, ciesze się, że mogliśmy razem z żoną poznać tych wybitnych artystów, wirtuozów słowa i melodii. SDM to gwarancja spokoju w Duszy :) Polecam bardzo serdecznie."
"fantastyczny koncert, wykonawcy szanujący publiczność ,polecam gorąco"
"Koncert niesamowity! Wspaniały kontakt z publicznością. 2 godziny dobrej zabawy, do tego 6 bisów. Polecam"
"Super koncert. Czas trwania 90min. + 50 min. bisów."
"Piękny i wspaniały koncert. Doskonały kontakt z publicznością! Ponad 2 godziny relaksu i doskonałej odskoczni od codzienności. Naliczyłem około 6 spontanicznych BISów a każdy powrót do publiczności sprawiał artystom ogromną radość, co się dziś raczej bardzo rzadko zdarza! Czy polecam? POLECAM!!!! Usłyszeć na żywo - to nie konieczność, to OBOWIĄZEK!"
"Świetne nagłośnienie. Imprezy w Filharmonii zawsze są na wysokim poziomie. A SDM... Cóż.. Miłość od wielu lat i nic tego nie zmienia. Dziękuję za piękny koncert i sporą dawkę humoru."
"Koncert magiczny. 2 godziny 20 minut obcowania z poezją i muzyką tak różną od tego co słyszymy wokoło. Niezapomniane wrażenia, niezapomniane emocje. Dziękuję"
"Koncert SDM Mega, Pan Krzysztof w wyśmienitej formie."