KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Drzwi - spektakl dla dzieci i mlodzieży

21
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.95
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"bardzo dobra sztuka. Serdecznie polecam dla dzieci i młodzieży"
"Najlepsza sztuka dla młodzieży, jaką widziałem. Sam obejrzałem z przyjemnością."
"Ładna sala, fajny spektakl, dużo muzyki, wysoki poziom artystyczny"
"Przyznam, że jestem pod wrażeniem poziomu wokalnego. Temat na czasie. Warto wsłuchać się w słowa piosenek - naprawdę dobre teksty (dama instagrama, królowa fejsowa - to chyba o mnie ;)). Polecam szczególnie młodzieży."
"ja i moje dzieci jesteśmy naprawdę popod wrażeniem tego co udało nam się zobaczyć, poziom jak w profesjonalnych teatrach muzycznych:-)"
"spektakl bardzo sie podobał moim synom 3 i 4 lata. Nam rodzicom równiez :)"
"Bardzo dobry, przyjemny dla oka spektakl ;-) Świetnie wytańczony i wyśpiewany, nogi same rwały się do tańca. Moim dzieciom bardzo się podobało, nawet planują zrobić własny musical ;-) Istotny jest też walor edukacyjny - temat bardzo na czasie!"
"Spektakl przygotowany i wykonany absolutnie profesjonalnie. Świetna zabawa i okazja do drobnej refleksji. Z pomysłem i przytupem, a muzycznie i wokalnie fantastycznie."
"Kolejny raz (to chyba już 5) miałem okazję zobaczyć i posłuchać spektaklu DRZWI w wykonaniu DECYBELI. I jak zwykle nie rozczarowałem się. 45 minut dobrej muzyki w świetnych aranżacjach. Nowa obsada, nowa energia, nowe pomysły. A na bis piosenka promująca kolejny spektakl. Zachęcam wszystkich i każdego z osobna, kto jeszcze nie był na DRZWIACH. Na prawdę warto!!"
"Wspaniałe przeżycie móc zobaczyć tak młode utalentowane osoby. Serdecznie wszystkim polecam."