KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Mężczyzna idealny

345
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.31
średnia ocena
pozycja w TOP
"Lekka i przyjemna sztuka, która pozwala się pośmiać, o ile ktoś chce się pośmiać. Tadeusz Ross sprawia czasami wrażenie, że nie do końca pamięta tekst, ale dzięki temu jest jeszcze weselej. Michał Milowicz zaskakuje swoimi "transformacjami" mimiczno-językowymi na scenie, Artur Dziurman jako Pan Roman powala a Małgorzata Lewińska uwodzi za każdym razem, gdy pojawia się na scenie. Do tego interakcje z publicznością i krótkie "stand-upy" w przerwach. Warto się wybrać."
"Bardzo fajna i zabawna komedia. Super osada."
"Fajny spektakl,miło spędzony wieczór.Polecam:)"
"Rozrywka łatwa, lekka i dość przyjemna."
"Nie jestem zadowolony ponieważ kupiłem ostatnie bilety i okazało się że jest w połowie pusta sala to takie trochę nie ok . na ten występ i miejsce to bilety bardzo drogie żenada"
"Sztuka kiepska. Ratuje ją trochę gra aktorów. Miała być komedia, a wyszedł kabaret średnio smieszny. Oczywiscie niektore scenki mnie rozsmieszyly, ale mialam wrażenie, że to wszystko bylo takie niespójne. Natomiast gra Pana Tadeusza Rossa rewelacyjna."
"Bilety otrzymałem sprawnie, spektakl wykonany profesjonalnie przez aktorów, organizacja spektaklu bez zastrzeż.Pełne zadowolenie"
"Polecam, sama na pewno jeszcze nie raz skorzystam, szybko, fachowo i profesjonalnie. Pozdrawiam"
"Spektakl nieciekawy wręcz nudny ,trafiła nam się chyba najgorsza obsada, nie polecam."
"Zabawna komedia na czasie. Pan doktor rewelacja"
"Niestety, nie mogę polecić spektaklu. Fabuła była naprawdę kiepska, gra aktorska może i ok, ale wynudziłam się jak nigdy. Widownia zaczęła się wykruszać po przerwie i również i ja opuściłam salę. Pieniądze wyrzucone w błoto, spektakl nieudany kompletnie."