KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Balet Jezioro Łabędzie - Royal Russian Ballet

314
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.75
średnia ocena
pozycja w TOP
"To był piękny wieczór. Nie myślałam, że Filharmonia Rzeszowska dostarczy mi tak pięknych doznań. Taniec zachwycał, scenografia, choć skromna, bardzo odpowiednia i funkcjonalna. Spektakl oceniam wysoko. Gorzej z organizacją."
"Przepiękny balet! Jestem oczarowana, widziałam już lwowski przedstawiający Jezioro, ale ta solistka była oszałamiająca."
"Niecierpliwie czekałam na dzień spektaklu i się nie rozczarowałam. Przepiękny balet"
"Polecam spektakl. Piękne stroje, wspaniale emocje. Kup bilecik sprawnie i szybko."
"Pierwszy raz byłyśmy z córką na balecie i nie żałujemy. Po prostu piękne. Stroje, muzyka i taniec wspaniałe. Córka pytała czy jeszcze kiedyś przyjedziemy na balet :-) Polecam"
"Nie zawiodłam się, wspaniały balet. Primabalerina - doskonała, jej partner - znakomity, podobnie jak błazen. Minusem była słaba jakość i za mała głośność muzyki, oraz - niestety - średni poziom pozostałych tancerzy. Ale wszystko nadrobiły 4 baletnice tańczące najbardziej chyba znany kawałek z tego baletu - nieprawdopodobne zgranie i kunszt."
"Piękne widowisko, śliczne stroje. Warto zobaczyć. Polecam"
"Rewelacja!!! Wspaniali tancerze,bajkowa choreografia a muzyka niezwykła jak to u Czajkowskiego."
"Piękne wydarzenie. Tancerze, muzyka i scenografia tworzyli wspaniałą całość. Polecam. Osobiście jestem zachwycona i oczarowana tańcem primabaleriny."
"Jestem zachwycony!!! Super muzyka!!! Sala pełna, ale nic dziwnego."
"Długo oczekiwałam na ten spektakl i było warto! Wrażenia niezapomniane- muzyka, choreografia, kostiumy- wszystko współgrało dając widzowi możliwość oderwania się od spraw przyziemnych i zrozumienia,że można ciekawie spędzić czas w ,,towarzystwie wielkich artystów! Spektakl polecam każdemu kto kocha muzykę i taniec."
"Przepiękne warte przeżycia emocje ,wspaniały spektakl ,który aż przykro było ,że skończył się po dwóch godzinach ,nie można było oderwać oczu od tancerzy ich strojów ,przepięknego tańca. Balet z wysokiej półki .Trochę wstyd ,że teatr był pusty ,ale obecna sytuacja z władzami teatru jest przyczyną frekwencji ."
"Piękny spektakl. Wspaniały balet, piękne kostiumy. Ogromna przyjemność to zobaczyć. Polecam gorąco."
"Bilety kupiłem już w czerwcu, gdyż tego typu balet w wykonaniu artystów z Rosji wszędzie wzbudza zainteresowanie. Było warto. Świetne występy i muzyka. Byłem zaskoczony, że sala i balkony nie były wypełnione do ostatniego fotela. Być może zawiniło miejsce i czas. Teatr Polski, ze względu na zawirowania z dyrektorem, traci widownię już od roku i nawet tak wspaniałe widowisko nie ściągnęło tłumów."
"Muzyka lecąca z płyty, brak synchronizacji tancerzy z muzyką, ani tancerzy z tancerzami. Słabo."
<<<   -   1  2  3  4  5  6  7  8   -   >>>
Śledź nas na Facebooku
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »