KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Another PINK FLOYD Tribute Band

185
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.88
średnia ocena
pozycja w TOP
"Wszystko OK. wspaniały koncert!!!.Wspaniały zespół!!!"
"Koncert bardzo udany, niesamowity klimat, zespół dał z siebie wszystko.... Z pewnością jeszcze kiedyś pojawię się na ich występie."
"Koncert zorganizowany i przeprowadzony perfekcyjnie. Poszczególni muzycy pokazali swój profesjonalizm w muzycznym rzemiośle. Od początku do końca rozbrzmiewała pięknie wykonywana muzyka. Również atmosfera całego wydarzenia sprawiała, że po koncercie nie chciało się wychodzić z sali. Całość zachęca a nawet przekonuje słuchacza, aby zarezerwował sobie czas na przyjazd zespołu Another Pink Floyd w przyszłym roku. Szczerze polecam. Pozdrawiam"
"Pink Floyd jest tylko jeden, ale Another Pink Floyd robią naprawdę świetną robotę. Na "The Wall" wszystkie piosenki z albumu są dobrze zagrane, i perfomans (gra aktorska, wyświetlane fragmenty filmu "The Wall" na projektorze, stawianie, burzenie muru) także był bardzo ciekawy. Obecność 2 wokalistów o innych skalach w zespole umożliwia bycie blisko oryginału. Dobrze wykonane solówki gitarowe, ta z "Comfortably Numb" wyszła świetnie. Na plus także bis wbrew zasadzie Pink Floyda przy Wallu. Polecam"
"Koncert świetny,zespół rewelacyjnie odtworzył The Wall,miła atmosfera. polecam"
"Koncert Another Pink Floyd to świetny performace i niezapomniane emocje. Polecam!"
"Super obsługa wszystko poszło sprawniej szybko dziękuję"
"Tylko dwa słowa: WARTO BYŁO. Ta płyta była bardzo ważna dla mnie 40 lat temu i przekonałem się wczoraj, że ciągle jest dla mnie ważna, I coraz piękniejsza. Pozdrawiam wszystkich fanów (Another) PINK FLOYD"