KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Ludzie inteligentni

362
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.73
średnia ocena
pozycja w TOP
"Sztuka bardzo przyjemna, świetna obsada. Warto się wybrać jeśli ma się ochotę na coś lekkiego. Trochę mnie zdziwiło, że tylko jeden akt. Sala w CSK w Lublinie też bardzo wdzięczna: pięknie, wygodnie i doskonała akustyka."
"Spektakl generalnie fajny i śmieszny, aczkolwiek szkoda że obsada zmienia się diametralnie w stosunku do plakatu promujacego, ale generalnie sztuka na plus :)"
"Gra aktorska fajna, ale scenariusz średni i bez błysku. Mimo wszystko można zobaczyć"
"Całkiem ok, chociaż spodziewałem się więcej akcji, było nawet kilka śmiesznych momentów"
"Spektakl prze zabawny, polecam organizacja super, obsada znakomita i śmiech do łez."
"Fajny, komediowy spektakl w sam raz na piątkowy wieczór. Dobra obsada. Para aktorów: Pani Paulina Holtz I Pan Rafał Królikowski doprowadzili mnie do łez.... płakałam ze śmiechu :) aczkolwiek Pan Szymon Bobrowski również bawił mnie wspaniale :) . Dziękuję :)"
"Rewelacja !!! Mistrzowska obsada !!! Śmiechu DUŻO"
"Niestety, spodziewałam się znacznie więcej po obsadzie i wysokiej cenie biletów. Sztuka niewymagająca od aktorów, dialogi tylko miejscami lekko zabawne, aktorzy bez ekspresji. W Teatrze Muzycznym płaci się tyle samo za musicale realizowane przez dziesiątki artystów, zawierające niesamowite efekty specjalne, piękną scenografię i muzykę. Nie wspominając o aktorach, którzy grają całym sercem, najczęściej dwa razy dłużej. Komedie w Muzycznym są gwarancją dobrej zabawy, ta sztuka gwarancji nie daje."