KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Kasia Kowalska

145
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.95
średnia ocena
pozycja w TOP
"Koncert rewelacyjny. Piękny głos. Śliczne utwory. Polecam!!!"
"bardzo się zawiedliśmy na tym koncercie - nie dość, że zamiast 18;00 zaczął się 18;15 to skończył 18;20 gdzie na bilecie było napisane 18-20"
"Fantastyczny koncert, najlepszej polskiej wokalistki!"
"Kameralnie i przyjemnie, prawdziwy recital."
"Kasia w Teatrze Muzycznym w Gdyni była super. Wspaniali muzycy-gitarzyści dali cudowny aranż Kasi, a jej głos był tylko dopełnieniem jej przebojów. W teatrze dobra akustyka, więc brzmienie zespołu było cudowne. Kasia dodała również od siebie trochę dowcipnych słów, także jestem zadowolony z występu. Publiczność się dobrze bawiła, to co Kasia zaproponowała to wykonywała. Polecam wszystkim taki koncert, warto to przeżyć. Pozdrawiam z Gdyni !"
"Najlepszy koncert na jakim w życiu byłam - Słowa mojej Żony adekwatnie określają klasę Artystki."
"Świetny koncert Kasia ma pozytywny kontakt z publiczności. Było sentymentalnie ale tez było wesoło. Kaśka jest Extra chłopaki z zespołu tez !"
"Koncert przecudowny! rewelacyjnie było posłuchać starych przebojów, do których nóżka sama rwała się to tańca! Pani Kasia zaśpiewała idealnie, zespół zagrał super! Szkoda tylko, że dali TYLKO jeden bis, bo chciało się zostać z nimi dłużej. Gorąco polecam!"
"Ja chodzę tylko na bardzo dobre koncerty. Jak zwykle znakomity koncert. Pani Kasia Kowalska cały czas w bardzo dobrej formie, pozdrawiam Małgorzata"
"Koncert w Teatrze Muzycznym- super! Głos Kasi zniewalający.Ogółem gitary wymiatały.!!!!!"
"Super koncert,nadzwyczajna kobietka,głos boski,zawsze ma coś śmiesznego do powiedzenia ze rozwala tym swoich fanów.Oby jak najdłużej otrzymywała taka formę.Nie pierwszy nasz koncert i za każdym razem super zabawa. Pozdrawiamy z Gdyni."
"Polecam serdecznie, zaskakujące aranże utworów sprzed lat, pięknie zagrane, klimatycznie, spójnie z nową płytą. A Kasia oczarowuje razowno głosem jak i swoim urokiem. Super, ze to byl wlaśnie Teatr Muzyczny w Gdyni bo koncert zamienil sie w prawdziwy spektakl:-)"
"Cudowny koncert, cudowne brzmienia , cudowna Kasia :-) Centrum spotkania kultur w Lublinie to miejsce gdzie klimat jest jedyny w swoim rodzaju :-) polecam bardzo!"
"Kasia to zwyczajna czarodziejka, warto było się spotkać z tak energetyczną osobą i jej wspaniałym zespołem. Polecam :)"
"Było pięknie! Cudowna wokalistka i w dodatku w takim miejscu! Świetny koncert, super akustyka i niebanalna gra świateł. CSK to mega miejsce dla takich artystów jak Kasia."
"Koncert super. Śpiew Kasi rewelacyjny. Sala piękna. Jedyne zastrzeżenia mam do oświetlenia, które zamiast na scenę skierowane było na publiczność, przez co Kasia mało widoczna a światła świeciły nam prosto w oczy."
"Wszystko gładko. Koncert super :-)"