KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Janusz Radek

104
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.99
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Twórczość artysty, który wystąpił 7 marca w Pałacu Książęcym w Żaganiu była mi do tej pory dość dobrze znana. Jednak koncert zaskoczył mnie bardzo... Pan Janusz Radek jest wokalistą kompletnym a do tego doskonale nawiązuje kontakt z publicznością. To powoduje, że długo w pamięci słuchacza zostają wszystkie dźwięki i obrazy, które płynęły ze sceny."
"Koncert i organizacja bardzo udane"
"Koncert jak zwykle niesamowity! Fenomenalnie zaśpiewany, fantastycznie zagrany przez muzyków. Na dodatek w bardzo klimatycznym miejscu. Po koncercie tradycyjnie można kupić płytę i porozmawiać z Januszem Radkiem, który jest otwartym, sympatycznym człowiekiem. Polecam każdemu :)"
"Koncert ok, ale muzycznie jestem słaby więc się nie wypowiadam, byłem z żoną dlatego że go lubi. Za to bardzo mi się podobało poczucie humoru tego artysty i to co mówił pomiędzy piosenkami."
"Koncert niesamowity. Nie mogę się już doczekać kolejnych :)"
"Koncert niesamowity. Pierwszy raz byłam na koncercie Pana Janusza Radka i potwierdzam opinie - bardzo dobre. Chce się tam być od pierwszej do ostatniej chwili."
"Pan Janusz Radek ...niezwykły artysta i przemiły człowiek...pogodnie i z chęcią podpisywał płyty i chętnie się fotografował.To było przemiłe.KONCERT ŚWIETNY!"
"koncert świetny jak zwykle perfekcyjnie przygotowany, Janusz bardzo profesjonalny a zarazem doskonałe poczucie humoru i dystans do siebie"
"Janusz Radek w doskonałej formie z dużym dystansem i niesłychaną aparycją. Nie oszczędza się ani na moment podczas całego koncertu. W nowych utworach jest więcej bitu. Polecam"
"Piękny koncert!!!! Dziękuję za możliwość oderwania się od rzeczywistości,choć na moment!!! Polecam z całego serca!"
"Koncert obłędny, Janusz Radek to artysta w pełnym wymiarze, dający siebie maximum na scenie a każde spotkanie z nim jest kolejnym zaskoczeniem i zachwytem nad wartością wokalną, aranżacyjną oraz aktorską."
"Profesjonalnie i rzetelnie. Polecam."
"Koncert, jak zwykle, doskonały. A te basy bijące w uszy i szyby klasztoru dodawały tylko dreszczyku. Polecam!!!"
"B. udany koncert. Nie jestem fanką J. Radka, ale zrobił na mnie wrażenie. jedyna uwaga to akustyka, basy biły po uszach."
"Swietny koncert,wspanały Radek..Piękny głos,zroznicowany repertuar,swoboda na scenie i dobry kontakt z publicznością.Bawilili się wszyscy i wzruszali tez.Bede wyczekiwać nastepnych..."