Komentarze i opinie klientów
Anna
2023-04-20 08:44:38
"Świetnie spędzony czas. Cięty język, inteligentne riposty i cudowny dystans do siebie Olki a co za tym idzie poczucie humoru to jest właśnie to na ca liczyłam i co otrzymałam na tym spotkaniu . Polecam każdemu . Jeszcze nie raz będę na jej występach ."
Katarzyna
2023-04-20 08:44:37
"Jesteśmy zadowolone, podobało nam się"
Misiak
2023-04-20 08:42:08
"Super występ, wyśmiałam się za wszystkie czasy. Czekam z niecierpliwością na następny"
paulina
2023-04-20 08:40:20
"Super, tak 4 na 4"
Sławek
2023-04-20 08:40:10
"Bardzo udany wystep"
Agnieszka
2023-04-20 08:39:42
"Była niesamowita popłaksałam sie ze śmiechu. Warto iść gorąco polecam"
Teresa
2023-04-20 08:39:20
Anna
2023-04-20 08:38:36
"Super od pierwszej do ostatniej minuty. Support zaskakujący, bo tak dobry"
Anna
2023-04-20 08:32:52
"Dlaczego dopiero we wrześniu???? Why???? Warum? Por qué? Będę tęsknić..."
Urszula
2023-04-20 08:29:39
"Świetny koncert, akustyka, scenografia i światła! Piosenki z połączeniem tesktów Pawła Domagały sprawiały, że miejscami czułam się na stand-upie :) polecam serdecznie!"
Mariusz
2023-04-20 08:29:11
"Wszystko przebiegło bezproblemowo w miłej atmosferze"
Magdalena
2023-04-20 08:29:05
"GENIALNY WYSTĘP!"
Jerzy
2023-04-20 08:29:01
"Bardzo piękny koncert. Niestety na część 3 nie pojedziemy ze względu na bardzo wysokie ceny biletów"
Justyna
2023-04-20 08:28:02
"Było super !"
Przemysław
2023-04-20 08:27:24
"Stand Up w teatrze, to zapowiadało się ciekawie, a było rewelacyjnie! Choć to Olka i Marta górowały nad większością widzów. Warto było przyjść i rozruszać zawieszenie szczęki"
Monika
2023-04-20 08:27:14
"100% pozytywnie"
Piotr
2023-04-20 08:25:31
"Świetny koncert, tylko organizatorzy nie przygotowani na drugi bis, a przecież nie przedstawiono kto grał, i można się było domyślec, że muzycy jeszcze wyjdą : )"
Bogusław
2023-04-20 08:24:24
"Występ super!!!"
Monika
2023-04-20 08:23:39
"100% pozytywnie"
Jacek
2023-04-20 08:22:47
"Polecam bardzo, cała organizacja i występ artystów mistrzostwo świata!!!"
Agnieszka
2023-04-20 08:20:25
"Klasa sama w sobie - jak zawsze! W fazie wysypu "komików", których treści ograniczają się do ludzkiej fizjologii i rozrodczości - naprawdę miło jest posłuchać też troszkę głębszych żartów :-)"
Monika
2023-04-20 08:18:09
"Rewelacja. Ba pewno wrócimy na następny koncert"
Dominika
2023-04-20 08:16:14
"mega świetny występ, Olka wymiatasz :)"
Ewa
2023-04-20 08:15:24
"Bawiłam się lepiej niż na Edzie Sheeranie"
Katarzyna
2023-04-20 08:14:51
"Bardzo dobry koncert. Świetnie słucha się Pawła Domagały - bardzo przyjemna barwa głosu, muzyka i do tego rewelacyjne poczucie humoru. Polecam"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


