KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Royal Lviv Ballet

139
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.87
średnia ocena
pozycja w TOP
"Przedstawienie przepiękne, aczkolwiek scena nieduża więc i możliwości ograniczone. Wspaniale spędzony czas mimo to. Polecam :)"
"Ok. Kupno przez przelew internetowy przebiegło sprawnie."
"Występ przepiękny artyści niesamowici.Przeszkadzało mi jedynie ze scena była trochę za mała i artyści nie mogli rozwinąć skrzydeł.Światła też nie były najlepiej zrobione właściwie nie było gry światłem no i oczywiście brak prawdziwej orkiestry;( ale ogólnie oceniam na 4"
"Przedstawienie na wysokim poziomie.WRAŻENIA ARTYSTYCZNE Z ICH BALETU BEZCENNE. Jednak wg mojego odbioru UBOGA SCENOGRAFIA. BRAK PROGRAMU ZE SPEKTAKLU DO KUPIENIA UWAŻAM ZA BŁĄD. Każdy kto by chciał więcej wiedzieć o spektaklu , artystach tytułach utworu itp. chętnie by zakupił taki program."
"Balet piękny, profesjonalizm aktorów , Dzieci w wieku szkolnym mogą się duzo nauczyć .. Polecam"
"Występ fantastyczny. Pełen podziw dla wykonawców. Zero punktów dla organizatorów w wałbrzyskiej filharmonii. Nie stać was by zapowiedzieć przerwę i po zakończeniu występu wręczyć kwiaty głównym wykonawcom? Sorry . To nie jest standard."
"Byłam pod wielkim wrażeniem występu artystów, którzy tańczyli przepięknie, z werwą i energią. Niestety całe wrażenie trochę psuło miejsce imprezy. Uważam, że Filharmonia Sudecka kompletnie nie nadaje się na imprezy o charakterze teatralnym. Scena jest za mała i nie posiada nawet kurtyn bocznych, które pozwalają na stworzenie odpowiedniej atmosfery. Szkoda że ten fantastyczny świat stworzony przez tancerzy nie miał wsparcia właściwej scenografii i oprawy sceny."
"wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych"