KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Jaromir Nohavica

150
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.99
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Jaromir jak zawsze w formie. Sentymentalny, ale i zabawny. Pod każdym względem było fantastycznie może za wyjątkiem niskich tonów stopy, które z mojej perspektywy (miejsce na balkonie głównym zakrywały wyższe dźwięki grane przez Pavla Plankę na innych instrumentach perkusyjnych."
"Super artysta.Bawilam sie znakomicie!"
"Fantastyczny występ, dobra organizacja. Tylko polecać! Tak mnie zainspirowało, że wybieram się w tym roku do Wrocławia na koncert Jaromira!"
"koncert rewelacja a JN jak zwykle w wysokiej formie"
"Fantastyczny koncert! Czekam z utęsknieniem na kolejny"
"Wspaniały i niezapomniany koncert. Od początku do końca występ na wysokim poziomie. Uczta dla duszy. Wspaniały klimat. Utwór Danse macabre zagrany perfekcyjnie. Zabrakło mi tylko na koniec utworu Mám jizvu na rtu, ale to może następnym razem."
"Było super! Znałam piosenki Jaromira wcześniej, koncert na żywo to wspaniałe przeżycie. Dodatkowy atut to wspaniała piękna sala koncertowa ze znakomitą akustyką."
"Koncert Pana Nohavicy świetny - jak zawsze. Byliśmy z Żoną na Jego koncertach już czwarty raz (w różnych miastach) i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że jeszcze usłyszymy p. Nohavicę na żywo. Sto lat dla Mistrza."
"Cudowny koncert! Uczta dla ciała i duszy."
"warto było pojechać 350 km,wspaniały koncert,genialne aranżacje choć zagrane w trzyosobowym składzie-widać wysoką klasę p.Jaromira i muzyków"
"Piękne! Piękne! Piękne! Koncert. Sala koncertowa. Atmosfera. Wspaniałe i niezapomniane 2 godz."